Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Sevengaming Roleplay - Avamine 07.03.2014 Kell 18.00

Soovitatud postitused

Noobish.png

 

Tervist kallid foorumlased,

 

Sevengaming on nüüd pikka aega korraliku tööd teinud ja on juba täitsa valmis saamas. Serveri scripteriks on vana hea tuntud nimega Stennu,

kes on olnud juba Eesti sa-mp maastikul x aastat. Serveris on oodata palju uusi süsteeme ja pisividinaid, mis muudavad mängimise veel mõnusamaks.

Ma ei usu, et siia panna pikka teksti, sest foorumis on olemas kõik pildid, mida võib tulevases serveris näha. Hetkel veel ei ole administratiiv meeskond koos, vaid selle paneme enne avamist paika.

Kõikide avaldusi meeskonnaga liitumiseks on oodatud foorumisse teatud alafoorumi alla.

Ootame teid kõiki Sevengamingu.

 

1.png

 

6.png

 

sa-mp-042.png

 

sa-mp-046.png

 

 

 

INFO:

Foorum

Registreeru

Pildid serverist

0.3z

Muudetud liikme slax'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Foorum on küll nebulose koopia, isegi meeskonda saab avalduse teha teema kaudu. Selline alamfoorum võttis igasuguse maine alla.

 

Mina ei näe küll koopiat. Sama hästi saame öelda, et UCP on ka koopia kõikidel serveritel kes seda kasutab. Vabandust aga see oli väga loll asi mille kallal norida, eks mind see foorum väga ei koti, küll me IG omadusi näeme ja teeme serveriga ülestõusu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa võid hea südamega nebulosse tagasi minna, sealt kus sa ka tulid, minecrafti fanboy.

Võta seda kui heasüdamliku soovitusena.

 

Edu muidu serveriga, stennu rääkinud juba tsis igasugustest uuendustest ja asjadest mis tulekul, et võimatu koodida ja stuntida. Väga põnev tundub olema.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa võid hea südamega nebulosse tagasi minna, sealt kus sa ka tulid, minecrafti fanboy.

Võta seda kui heasüdamliku soovitusena.

 

Edu muidu serveriga, stennu rääkinud juba tsis igasugustest uuendustest ja asjadest mis tulekul, et võimatu koodida ja stuntida. Väga põnev tundub olema.

 

Mis kuradi ärapanija sa oled? Sa oled ise mingi 14 aastane junn, kes on RP maastikul maksimaalselt olnud aasta aega ja tuled kõvatama ja teisi minema ajama, ma sinu asemel hoiaks oma suukese väheke koomal.

 

 

Kindlasti tuleb võimaluste poolest parim server Eestis, edu!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kuradi ärapanija sa oled? Sa oled ise mingi 14 aastane junn, kes on RP maastikul maksimaalselt olnud aasta aega ja tuled kõvatama ja teisi minema ajama, ma sinu asemel hoiaks oma suukese väheke koomal.

 

 

Kindlasti tuleb võimaluste poolest parim server Eestis, edu!

Wow klacen mutch nett for u


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kuradi ärapanija sa oled? Sa oled ise mingi 14 aastane junn, kes on RP maastikul maksimaalselt olnud aasta aega ja tuled kõvatama ja teisi minema ajama, ma sinu asemel hoiaks oma suukese väheke koomal.

 

 

Kindlasti tuleb võimaluste poolest parim server Eestis, edu!

 

Ja seda räägib mingi Paljas ärimees, kes on enda arust piisavalt kõva mees netis kedagi soovitama, ega jaah Kui klacen suu lahti teeb peavad kõik vait olema muidu lendab enda löögirühmaga ukse taha ja taob viimase kui klahvi välja.

 

//ONTOPIC: Stennu teadagi kogenud arendaja ja kindlastu tuleb mõnus peluservu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis kuradi ärapanija sa oled? Sa oled ise mingi 14 aastane junn, kes on RP maastikul maksimaalselt olnud aasta aega ja tuled kõvatama ja teisi minema ajama, ma sinu asemel hoiaks oma suukese väheke koomal.

 

Enam ei tohi rääkida ka ennem kui oled RP maastikul kauem kui aasta olnund. :'(

Ehk siis mul sai ka just RP maastikul aastake täis ning nüüd on mul voli rääkida ja kõvatada?

 

Edu ma Sevengamingule ei soovi kuna seda on teil liiga palju -_-

Aga Jaksu soovin teile kindlasti :)


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See oli minu kohta, Symmetrical? Hoia palun lihtsalt selle teema alla enda suu kinni, ma ei taha küll tüli tekitada, kuid mind su heasüdamlik soovitus ei huvita, minu asi kus ma mängin ja mida ma teen. Kui veel mingi hate on minu vasta, siis saada PM, mitte ära kirjuta siia, aitäh!

Muudetud liikme Smurf.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kena foorum.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.