Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
Kasutajanime lahtris pole numbrid ja täpitähed lubatud!

 

Päris absurdne viga, kirjutad kasutajanime ilma täpitäheta ja numbrita annab selle vea teate :D. Soovitan korda teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Midagi on mis te nagu kopeerimata saate ka jätta? :) Administratiivi teema liiga kirju ja näeb kole välja sedasi, kasutage vähem minu vMode tärni ;) Mõtle ise midagi unikaalsemat välja. Mitte et tahaks teid väga maha teha, aga minge olge ise kuskil korralikumas suuremas serveris tiimis või vaadake kuidas seal asjad toimivad. Teil kõik suhteliselt ülejala tehtud.

Muudetud liikme Cppu123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Midagi on mis te nagu kopeerimata saate ka jätta? :) Administratiivi teema liiga kirju ja näeb kole välja sedasi, kasutage vähem minu vMode tärni ;) Mõtle ise midagi unikaalsemat välja. Mitte et tahaks teid väga maha teha, aga minge olge ise kuskil korralikumas suuremas serveris tiimis või vaadake kuidas seal asjad toimivad. Teil kõik suhteliselt ülejala tehtud.

 

See, et Sina kasutad seda oma jänese serveril, ei tähenda, et need tärnid kohe Sinu omad on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Midagi on mis te nagu kopeerimata saate ka jätta? :) Administratiivi teema liiga kirju ja näeb kole välja sedasi, kasutage vähem minu vMode tärni ;) Mõtle ise midagi unikaalsemat välja. Mitte et tahaks teid väga maha teha, aga minge olge ise kuskil korralikumas suuremas serveris tiimis või vaadake kuidas seal asjad toimivad. Teil kõik suhteliselt ülejala tehtud.

Targutab inimene kes kasutab minu ikoone, nice 1. Kui sa kasutad minu omi siis las kasutavad nemad ka neid et ära palun tule virisema, ty!


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.