Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Toitumiskava

Soovitatud postitused

Tervist

 

 

On siis tekkinud siin lähiajal plaan kaalust alla võtta, kuna nende pühadega on üht ja teist kehale tulnud :D

Et kas oleks keegi niilahke ja jagaks oma toitumiskava.

Endast:

16-aastane, 84,4kg üle 170cm pikk, põhiline rasv/pekk alakõhul.

 

 

Ettetänades,

 

J0SSU

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

toitumiskavad on kõigil individuaalsed ja töötavad erinevalt. see, mis mõnel vennal on kaalulangetamiseks mõeldud kava, võib olla teisel näiteks jällegi massi tõstmiseks. telli endale toitumiskava kuskilt või kui plekki pole, siis löö internet lahti ja hakka end harima toitumise vallas. veidi aega õpid, siis oskad ise juba kava endale kokku panna. pole see nii keerulist midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ah hui on kõigil individuaalsed, enamasti jagatakse kavasid gruppidesse kaalude järgi, mitte individuaalide. Ja interneti ta lõigi lahti sellega, et siia küsima tuli ju!? :D

su iq vist on võrdne su tehingute arvuga. toitumiskavad jagatakse gruppidesse vastavalt kaalule, treenitusele, vanadusele ja inimese aktiivsusele. igal indiviidil on need erinevad ehk individuaalsed. ja mingi tasuta toitumiskava küsimine, mis talle nagunii mingit tulu ei tooks, ei ole interneti kaudu eneseharimine mingis valdkonnas.

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle asemel, et inimeste IQ-dest rääkida, võiks äkki teema autorile infot jagada? Need ülispetsiifilised toitumiskavad on pigem inimestele, kes tõesti ei suuda ise mingit-moodi kergesti kaalust alla võtta. Näiteks ma eeldan, et J0SSU on meessoost isik, kuigi ta seda ei maininud ja meestel on tihtipeale lihtsam kaalu langetada kui naistel, aga ei pruugi olla. Ma soovitaks alustada lihtsalt alguses jooksmas käimisega ja tähtis on distants, mitte kiirus, nii et võid jalutada hoopis vahemaa.

 

Kes ütleb, et toitumine on hoopis tähtis, mitte trenn, siis alles paar päeva tagasi oli artikkel selle kohta, kus üks mees sõi kolm kuud järjest puhtalt ainult MCdonaldsi toitu ja võttis pea 17 kg alla: http://www.examiner.com/article/iowa-science-teacher-details-37-pound-weight-loss-on-all-mcdonald-s-diet

 

Ja ei söönud ta midagi ainult salatit vaid sõi, mida tahtis, aga VAID 2000 kilokalorit päevas ning jalutas sealjuures 45 minutit päevas. Samuti langes ta kolesterool märgatavalt.

Kaalus algselt 127kg ja peale dieeti kaalus 110 kg.

 

Inspiratsiooni sai ta saates "Super sized me" kus, mees VÕTTIS JUURDE 12 kg 30 päevaga süües 5000 kcal mcdonaldsi toitu päevas ja tema maks ei töötanud enam normaalselt ja tekkis depressioon. Mees kellest, ma alguses rääkisin, see eest sõi vaid 2000kcal mcDonaldsi toitu ja jalutas.

 

Ma ei ütle, et sa peaksid nüüd ka McDonaldsis käima, sest ma siiski ise ei arva, et see just kõige tervislikum on, kuigi ma ise käisin ka seal metsikult eksami perioodil ja vahepeal ainult sellest toitusingi, kuigi kaalun ise ka siiani 73kg olles 181cm pikk ja 19 aastane. Ülikooliga lõpetasin trenni tegemise ja on tunda kuidas väike rasva kiht on üle keha tekkinud, aga kuna kilosi pole juurde tulnud, siis eeldan, et lihased on vahetunud rasva vastu ja ma näen siiani sale välja kuigi kontuure on vähem.

 

Minu soovitus: tee samamoodi ja jälgi kaloreid, mitte konkreetselt mida sa sööd, nii võid vabamalt valida endale toitu ja kindlasti tee päevas füüsilist tegevust, et kalorid ka ära põletada.

Muudetud liikme Princeps'i poolt
kaalu lisamine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu IQ taset näitab sinu kirjaoskamatus.

mis mu kirjaoskusel viga on? ma kardan, et mu kirjaoskus on sinu kirjaoskusest kõvasti parem, olenemata sellest, et ma ei kasuta oma lausetes suurt algustähte.

 

Selle asemel, et inimeste IQ-dest rääkida, võiks äkki teema autorile infot jagada? Need ülispetsiifilised toitumiskavad on pigem inimestele, kes tõesti ei suuda ise mingit-moodi kergesti kaalust alla võtta. Näiteks ma eeldan, et J0SSU on meessoost isik, kuigi ta seda ei maininud ja meestel on tihtipeale lihtsam kaalu langetada kui naistel, aga ei pruugi olla. Ma soovitaks alustada lihtsalt alguses jooksmas käimisega ja tähtis on distants, mitte kiirus, nii et võid jalutada hoopis vahemaa.

 

Kes ütleb, et toitumine on hoopis tähtis, mitte trenn, siis alles paar päeva tagasi oli artikkel selle kohta, kus üks mees sõi kolm kuud järjest puhtalt ainult MCdonaldsi toitu ja võttis pea 17 kg alla: http://www.examiner.com/article/iowa-science-teacher-details-37-pound-weight-loss-on-all-mcdonald-s-diet

 

Ja ei söönud ta midagi ainult salatit vaid sõi, mida tahtis, aga VAID 2000 kilokalorit päevas ning jalutas sealjuures 45 minutit päevas. Samuti langes ta kolesterool märgatavalt.

Kaalus algselt 127kg ja peale dieeti kaalus 110 kg.

 

Inspiratsiooni sai ta saates "Super sized me" kus, mees VÕTTIS JUURDE 12 kg 30 päevaga süües 5000 kcal mcdonaldsi toitu päevas ja tema maks ei töötanud enam normaalselt ja tekkis depressioon. Mees kellest, ma alguses rääkisin, see eest sõi vaid 2000kcal mcDonaldsi toitu ja jalutas.

 

Ma ei ütle, et sa peaksid nüüd ka McDonaldsis käima, sest ma siiski ise ei arva, et see just kõige tervislikum on, kuigi ma ise käisin ka seal metsikult eksami perioodil ja vahepeal ainult sellest toitusingi, kuigi kaalun ise ka siiani 73kg olles 181cm pikk ja 19 aastane. Ülikooliga lõpetasin trenni tegemise ja on tunda kuidas väike rasva kiht on üle keha tekkinud, aga kuna kilosi pole juurde tulnud, siis eeldan, et lihased on vahetunud rasva vastu ja ma näen siiani sale välja kuigi kontuure on vähem.

 

Minu soovitus: tee samamoodi ja jälgi kaloreid, mitte konkreetselt mida sa sööd, nii võid vabamalt valida endale toitu ja kindlasti tee päevas füüsilist tegevust, et kalorid ka ära põletada.

trenn ei omagi toitumise kõrval mingit erilist tähtsust. toitumine on ikka kaalulangetamise puhul #1.

OP'l soovitaksin ikkagi interneti kaudu end harida selles vallas. võtab küll märksa kauem aega, kui toitumiskava sebimine, aga tulevikus tuleb kindlasti kasuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proovi siit - http://www.reddit.com/r/Fitness/. Uuri ise või tee konto ning küsi abi. Endal pole kogemust, kuid olen kuulnud, et keto toitumine pidi hea olema. Lühidalt leiab ketost siit - http://www.kaalustalla.ee/blogi/keto-dieet-plussid-ja-miinused/.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Proovi siit - http://www.reddit.com/r/Fitness/. Uuri ise või tee konto ning küsi abi. Endal pole kogemust, kuid olen kuulnud, et keto toitumine pidi hea olema. Lühidalt leiab ketost siit - http://www.kaalustalla.ee/blogi/keto-dieet-plussid-ja-miinused/.

see veebisait ei soovita ju keto dieeti?

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nomtea, mul tuttav on ka mingi tuhat dieeti läbinud ja olukord tal eriti paremaks muutunud ei ole. Maksnud suuri rahasi, et neid "spetsiaalseid" toitumiskavasid talle valmistaks jms.

 

Teine näide oleks, see kuulus youtuber, boogie 2998, kes teeb neid n.ö "fat guy rage" videosi. Ta kaalub kuskil 250kg, näeb samuti vaeva kaalu langetamisega, oli samuti sellel keto dieedil, aga kuna ta keha on saanud kõvasti kahjustada kaalu all, siis ta ei saa enam liikuda, ehk istub terve päev ühe koha peal ning isegi 250kg pealt liiguvad dieetidega need kilod raskelt alla ja tulevad ülikergesti tagasi. Tema puhul tõesti ainuke võimalus on need dieedid, kuna ta lihtsalt ei saa ennast liigutada.

 

"Lihased on vahetunud rasva vastu" U fucking wot m8?

Ega ma täpselt ka ei tea, mis toimub, aga mind on juba vaikselt häirima hakanud see, et kuna vahepeal sõin terve päev vaid McDonaldsi toitu ja tihtipeale käisin just südaöösel endale toitu toomas ning trenni ei tee enam, siis kehakaaluga midagi ei toimu. Kuna mul see huvitav kaal on, mis ütleb kas said lihaseid juurde või kaudus neid ära või said rasva juurde või kadusid ära, siis kuna rasva protsent on kasvanud kehas ja keha kaal on olnud viimased aasta vähemalt sama, siis võiks ju eeldada, et rasv, millel siiski peaks kaal olema, on tekkinud taandunud lihaste asemele. Ja ma obv ei räägi, et mul mõni lihas täitsa ära kadunud on, vaid ikka väiksemaks jäänud.

 

Aga jah, muidugi see sinu enda otsustada, kuidas kaalu langetada tahad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Elad kuskil Tartu või Tallinna lähedal soovitan sul minna kuskile treeningu saali ja küsida endale toitumiskava ning sobivad harjutused.

Vähem juttu kuid rohkem informatsiooni kuidas kaalulangetada kõige efektiivsemalt.


Vana lõpp on millegi uue algus !! (Uued Diiselrongid tulnud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sama mis noss ,kuna kui sa pole kunagi ühtegi toitukava teinud siis sa võid hoopis võtta juurde mitte alla .

Pigem mine jõusaali ja leia treener kes aitaks sul teha toitumis kava + harjutused .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.