Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Sain third person scammi vääringus 153 eurot, vajan abi.

Soovitatud postitused

VIP

Niisiis 26 detsember lisas mind skype kontaktiks user : hallaallah IP ( 168.62.23.92:40031 ). Tema sooviks oli osta 153 euro eest EOC kulda. Andsin pangarekvisiidid mulle kanti raha ja sellepeale andsin talle rsgp. jätsin vaatamata, mis oli märgitud pangas ülekande selgituseks. Ühesõnaga nüüd on eikusagilt välja ilmunud tegelane, kes nõuab minult mingisugust videokaarti ja on mulle kandnud 153 eurot - kaup kättesaamata. Ähvardatakse kodukülastusega. Kas keegi ehk oskab tõmmata mingeid niite tema SKYPE nime või IP vahel. Scammeri RSN algas tähtedega DMK ...

 

Paar päeva enne selle sündmuse aset leidmist lisas mind üks tegelane skype: kristjanniisama. tahtis suuremas koguses kulda müüa ja kadus, uurisin talt huvipärast millega vend tegeleb ja rääkis et mingi legaalne välismaa bisness. sinna see jutt jäi. nüüd pärast scammi saamist käisin läbi oma skype kontaktid, kellega varasematel päevadel olin suhelnud ( võrdlesin IP-sid ). Tuleb välja et sama tüüp ( kristjanniisama ) kasutab samuti USA ip-d ( 65.52.24.110:40031 ) ja tema kohta on avatud välismaa foorumites scamm teemasid. Kontrolli mõttes saatsin talle SKypes ähvarduskirja, mille peale ta midagi ei vastanud ja välja logis. Oskab keegi skype nimede hallaallah- kristjanniisama vahel mingit seost luua ?

Muudetud liikme Rspromill'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

käisin tegin täna politseisse avadluse ära ja edastasin kogu oma teadaoleva info, eks näis kuhu asi edasi viib. olen saanud edasiviivat infot ja tundub, et asi võib isegi lõpuks laheneda. rohkem detaile ei hakka siia lisama, see annaks võimaluse petisel oma jälgi kustutada. gl me

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

huvi tuntud kuidas selle teemaga on. igastahes sain mõni nädal tagasi eesti politseist kirja, et nemad asjaga enne tegele kui tegelik kahjusaaja abi otsima pöördub. ühesõnaga tundub surnud teema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.