Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Minecraft 1.7.4 Koduhosti probleem.

Küsimus

Tere,

 

Nimelt hiljuti tekkis mõte teha gameplay koos oma lähedaste sõpradega ja mina olin nõus homehost serverit tegema.

Kuna olen varem ka teinud servereid, koduhoste ja rentinud ka neid, siis proovisin teha vanat viisi, tegin, kuid ei tulnud välja, lõpuks uurisin et mu portidega vist probleem, kuna hiljuti sain uue 50MB neti siis kardan et midagi on mu ruuteris muutunud, suunan pordid ära aga leheküljel http://www.canyouseeme.com näitab et see port on kinni. Paluks nõu targematelt.

 

Andmed :

Ruuter : Thomson TG784

Interneti kiirus : 50MB

Ei usu et järgmisel sellega väga seost on aga lisan ikka.

Protsessor: I5-2467m CPU 1.60Hz

 

Oskate midagi soovitada?

Äitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline PlayFriik

Kas sa suunasid või avasid? St kas sa helistasid oma teenusepakkujale ja palusid pordid avada või ise läksid oma IP'ga browserist sisse ja seal suunasid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Unustasin mainida et pordid on ka avatud juba ja suunatud ka.

 

Ma helistasin neile et nad avaks, nad avasid, läskin ip-ga brauserist ruuterisse ja sealt suunasin.

Muudetud liikme elnorito'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Tulemüürist on port kinni või lahti?


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui sealt lehelt näitab, et port on kinni, siis on see kinni ehk alusta uuesti vaatamist. Veendu, et teenusepakkuja tegi selle pordi lahti.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Tere, olen terve päev sellega tegelenud, olen teenuspakkujale helistanud, nemad soovitasid nende 10 eurost IT profi abid, muidugi ma keeldusin, sest ma ei hakka maksma selle eest mis võib nende poolne viga olla, otsustasin tõmmata programmi PFPortchecker-i ha ülla ülla, näitab et mu TCP port 25565 on kinni, kuid mu UDP port 25565 on lahti, nüüd ma tahtsin elioni helistada, kuid järjekorrad on pikad, nii et äkki keegi siit oskab abistada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Äkki su arvutil on sisevõrgus dünaamiline IP?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Sellele ma ei oska vastata, kuid oskan öelda et tegin seda portide suunamist oma vanal arvutil, kuid vahepeal sain uue arvuti, võibolla on tõesti selles probleem.

 

Tänud Karl Erikule, tegi asja korda :D

Muudetud liikme elnorito'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.