Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Projekt: Firma koduleht!

Soovitatud postitused

Tere

Toon siis teieni enda projekti, mis on nimelt minu ema ja isa firma sünnipäevaks mõeldud. Teen siis neile ühe

korraliku kodulehe lõpuks. Hetkest kodulehte saab näha http://www.torulill.ee Olen küll algaja ja ei oska seda

asja kuid mulle on abiks üks tore inimene, kes mind ka õpetab sellel alal, sest ma ise ei tea mõhkugi, selleks

inimeseks on fooruminimega m6uk minu silmis on ta väga hea sellel alal kuna hetkel oleme saanud väga

korralikult ja edukalt hakkama aga siis ka paar pilti ja juttu siis sellest, et mida me oleme valmis jõudnud.

UUENDAN TEEMAT, MITTE EI VASTA.

 

Täna 18.12.13 alustasime siis sellega ja kuna on vaja teha start lehekülge siis meil on ka see peaaegu valmis,

tegime seda umbes 4tundi hetkel, kuna ta seletas mulle, õpetas, jne ning piltide töötlemisega läks aega.

Kujundus on ka siis minu poolt loodud, m6uk ainult aitab, õpetab. Kokkuvõtteks olen ise

väga rahul kuna endale meeldib. Edasi lähme projektiga järgmine esmaspäev ehk 23.12.13, sest tulemas on

nädalavahetus ja ka 24 on projektivaba päev.

Capture.JPG


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tekkis küsimus - miks leiutad jalgratast uuesti? Veebidisaine on tehtud väga-väga palju ning saad neid muuta igal viisil. Kasuta mõnda CMSi, näiteks Wordpress, paigalda mõni hea teema, muuda seda endale sobivaks ning saad valmis korraliku lihtsalt-hallatava veebilehe. Säästad enda aega ja saad parema tulemuse :rolleyes:


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ssH ju soovitas sulle, et kasuta wordpressi, joomlat v midagi. Seal sa saad ka piisavalt muuta jne... A ise tehes tuleb sul mõelda, mis värvid kokkusobivad, tuleb kasutada viisakat fonti, milline peaks tulemus olema. Huvipärast võid ju seletada teen vb photoshopis välimuse ära sul ja saad selle koodiks teha vms??


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ssH ju soovitas sulle, et kasuta wordpressi, joomlat v midagi. Seal sa saad ka piisavalt muuta jne...?

Tahaks midagi ise teha ja tavalised need mis on netist saadavalt ei ole just sellised mida ma tahaks.

--

Esilehel pole hetkel kül viga midagi, täiesti arvestatav lahendus ju.

Siin on küll hetkel natuke ajast & arust kujundus :) (http://www.torulill.ee/)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
--

 

Siin on küll hetkel natuke ajast & arust kujundus :) (http://www.torulill.ee/)

 

Mhm :) Aga seleta ma tahaks sulle näite teha photoshopis, ma pole tegelnd tegelt üle 5 kuu sellega :D A tahan oma taseme tagasi saada :D


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tekkis küsimus - miks leiutad jalgratast uuesti? Veebidisaine on tehtud väga-väga palju ning saad neid muuta igal viisil. Kasuta mõnda CMSi, näiteks Wordpress, paigalda mõni hea teema, muuda seda endale sobivaks ning saad valmis korraliku lihtsalt-hallatava veebilehe. Säästad enda aega ja saad parema tulemuse :rolleyes:

 

Vabandust, tõesti segane oled? Ainult esilehe jaoks mahukas wordpress, kui esilehe saaks ära teha paari failiga (html + css). Wordpress üldjuhul siiski blogimiseks mõeldud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Vabandust, tõesti segane oled? Ainult esilehe jaoks mahukas wordpress, kui esilehe saaks ära teha paari failiga (html + css). Wordpress üldjuhul siiski blogimiseks mõeldud..

paksmatu sa eksid wordpress ei ole blogimiseks ainult mõeldud, selle saab ka täitsa tavaliseks ettevõtte leheks teha toome näite zone.eu pole blogi aga näed kasutab wordpress nii, et jah pole ainult blogimise süsteem, siin on veel 100 ettevõtteid kes teevad kodulehe endale wordpress peale ja ei ole üldse blogi nagu sina väidad. Ja Wordpress abil saab kah enterpage asjad korda ajada ilma, et peaks neid wordpress sadu sinna installima

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
paksmatu sa eksid wordpress ei ole blogimiseks ainult mõeldud, selle saab ka täitsa tavaliseks ettevõtte leheks teha toome näite zone.eu pole blogi aga näed kasutab wordpress nii, et jah pole ainult blogimise süsteem, siin on veel 100 ettevõtteid kes teevad kodulehe endale wordpress peale ja ei ole üldse blogi nagu sina väidad. Ja Wordpress abil saab kah enterpage asjad korda ajada ilma, et peaks neid wordpress sadu sinna installima

 

Täpselt. Wordpressi saab kasutada ka kodulehtede tegemiseks. Vaata näiteks http://www.lionhost.org - kasutasin tegemiseks Wordpressi.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kahjuks pole sellest Wordpresist midagi kuulnud. Aga kui on kedagik es aitaks natukene ja seletaks lahti selle siis oleks väga tänulik temale.

 

Tõmban ära endale wordpressi ja hakkan uurima kuidas see käib.

Muudetud liikme VGaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Wordpress on üks lihtsalt kasutatav ja õpitav CMS. Näiteks kui sa kirjutad PHP-ga pika koodi, siis selle asemel saaksid kasutada näiteks <?php next_posts_link('next'); ?> ehk funtsioon on sulle juba olemas. Saab veebilehe sätteid muuta läbi paneeli ja lisada uusi lehti/postitusi kiirelt ja lihtsalt. Kiire ülevaade ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
paksmatu sa eksid wordpress ei ole blogimiseks ainult mõeldud, selle saab ka täitsa tavaliseks ettevõtte leheks teha toome näite zone.eu pole blogi aga näed kasutab wordpress nii, et jah pole ainult blogimise süsteem, siin on veel 100 ettevõtteid kes teevad kodulehe endale wordpress peale ja ei ole üldse blogi nagu sina väidad. Ja Wordpress abil saab kah enterpage asjad korda ajada ilma, et peaks neid wordpress sadu sinna installima

 

Palun lugeda mu tekst KORRALIKULT läbi. WP oli alguses mõeldud siiski blogidele. Hoia end ajalooga kursis. Ainult esilehe kujunduse pärast on mõttetu toda valida. Pigem teha kujundus 2 failiga, pole mõtet wordpressi peale lasta ainuüksi ESILEHE kujunduseks(kus on valikud), nagu SSH siin soovitas. Naljatilgad.

 

Tekkis küsimus - miks leiutad jalgratast uuesti? Veebidisaine on tehtud väga-väga palju ning saad neid muuta igal viisil. Kasuta mõnda CMSi, näiteks Wordpress, paigalda mõni hea teema, muuda seda endale sobivaks ning saad valmis korraliku lihtsalt-hallatava veebilehe. Säästad enda aega ja saad parema tulemuse :rolleyes:

 

Ta ei leiuta uuesti. Nimelt tal oli TEGEMISES esileht. Kordan.. Ainuüksi esilehe pärast on wp peale lasta mõttetu!

Muudetud liikme paksmatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun lugeda mu tekst KORRALIKULT läbi. WP oli alguses mõeldud siiski blogidele. Hoia end ajalooga kursis. Ainult esilehe kujunduse pärast on mõttetu toda valida. Pigem teha kujundus 2 failiga, pole mõtet wordpressi peale lasta ainuüksi ESILEHE kujunduseks(kus on valikud), nagu SSH siin soovitas. Naljatilgad.

 

 

 

Ta ei leiuta uuesti. Nimelt tal oli TEGEMISES esileht. Kordan.. Ainuüksi esilehe pärast on wp peale lasta mõttetu!

 

Kus kohas sa väidad, et Wordpress oli ainult alguses mõeldud blogidele? "Wordpress üldjuhul siiski blogimiseks mõeldud..".

 

http://www.torulill.ee/kuttesusteemid/ ja http://www.torulill.ee/lilleseaded/ ei ole esilehed muideks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus kohas sa väidad, et Wordpress oli ainult alguses mõeldud blogidele? "Wordpress üldjuhul siiski blogimiseks mõeldud..".

 

http://www.torulill.ee/kuttesusteemid/ ja http://www.torulill.ee/lilleseaded/ ei ole esilehed muideks.

 

Oh jah.. http://wordpress.org/about/


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Peamiseks on ikka wordpress tehtud blogimiseks.Iseenesest on su leht huvitav omamoodi kui seda teha teisele firmale ei läheks peale aga kui teed emale isale siis viis+ poja oled :)

 

Oled järelikult ajast maha jäänud. Esialgselt oligi Wordpress blogimiseks, ajapikku on seda arendatud ning paljud kodulehed jooksevad sellel CMSil.

 

"WordPress started as just a blogging system, but has evolved to be used as full content management system and so much more through the thousands of plugins and widgets and themes, WordPress is limited only by your imagination. (And tech chops.)".


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mihku, ssh viitas wordpressile siis, kui tegemisel oli alles esileht, pealeht ning juttu ei olnud tol ajal üldsegisuurest lehest.

 

Minu arutelu on lõppenud. Osad proovivad vaid veidike peale jääda oma "uhuhuuu"ga.

Jah, nagu ütlesin, on wordpress loodud algusest eesmärgiga blogidele..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esilehe välimus võrreldes eelmisega on ikka kordades paranenud, ning WP teemal siis sellele lehele oleks see väga mõtetu, kui juhuslikult ei hakata lisama rohkem infot, pilte alamlehti jne.

 

esilehe, kontakti ja firma tutvustamiseks on WP täiesti mõtetu oma suuruse ja lehe laadimise pärast.

WP sobib ikka sisuhaldamiseks mida sellel lehel ei ole.

Kuna teisi kujundusi näeb? :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.