Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müüa Minecrafti Premium kasutaja

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere,

 

Müün maha oma premium kasutaja, nimeks on StanceW. Kasutaja on migreerimata, seega ei tohiks tulla probleeme paroolide ja emailide vahetusega. Saab ka kaasa hulgalt skine, mida saadan RAR-pakina (kõik enda tehtud) ja McPVP kite (3 kiti oli ostetud, ma ei mäleta enam millised). Kasutaja on puhas, pole ühestki worldwide serverist bannitud (peale prica.ee, kus ma võin omanikuga jutule saada, et ta unban teeks).

Väike tõestusmaterjal, et kasutaja on premium:

Untitled.png

 

Hind: 15€.

 

Võib arvata, et hind on kasutaja jaoks liiga soolane, kuid oleme ausad. Kasutaja on ostetud Alpha aegadest (seega kasutaja vanus võib küündida 3 aastani) ning ülimalt populaarne nimi osades Eesti serverites. Samuti saab kaasa ka panda-skini, mille tõttu on see kasutaja ka kuulus.

 

Müügitingimused: raha käid ette, kuna kasutajaandmete saatmine on nagu 1-2-3. Raha toimetad ilusti panka, mille numbri ma sulle annan (seega SMS-teenused ja mingid muud asjandused võid vabalt endale hoida, kui just su vahetuskaup pole piisavalt inspireeriv). Ei aksepteeri ka PayPal ega muud virtuaalraha, mul pole sellega midagi peale hakata. LoL'i , Runescape ja muude MMORPG accounte võid ka vabalt endale hoida, ei mängi neid nii või naa.

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Üles! Kasutaja on veel alles ning ootab uut omanikku :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ja läinud see ongi.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.