Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Veebimeister - Tule vaata järgi! :) ERIPAKKUMINE (TASUTA)

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

 

Olen tegelenud veebindusega mõndaaega ja kuna on tekkinud veits rohkem vabaaega, siis olen nõus tegema TASUTA! 3 inimesele lihtsamaid kodulehti. Nt mõne mänguserveri jaoks jne.

 

Mõned nõuded ka:

Pead omama domeeni + veebiserverit. (võin aidata tellida 1 aasta pikkuse domeeni koos veebimajutusega 20€ eest)

 

 

Hiljem kui need 3 lehte valmis, siis hakkan neid ka promoma, kui olen ise rahul ja teie kui tellija ka rahul olete.

 

 

Oma soovidega võite ühendust võtta PM teel.

 

 

Lugupidamisega,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ühtegi näidis tööd ega midagi pole ja 1 aasta domeni tellimine koos veebimajutusega 20€? Veebimajutus.ee domeen nt .eu ja veebimjautus on kokku 13 euri.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mina näen "Start" vaabimajutus 1 aasta maksumus on 21€ + eu domeen 6,9€ ehk kokku 27,9€

Ja palun ole mõistlik ja ära reosta teiste teemasi.. aitähh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Milleks on vajalik domeen ja veebiserver? Mis takistab Sind ilma nendeta tegemast kodulehte?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sest ma aitan ainult neid, kes reaalset seda kodulehte vajavad.

Tasuta mingid freewebs.net hostingud kestavad vaid mõned kuud + on väga aeglased.. + igast reklaame täis.. et see on nii minu kui kliendi ajaraiskamine.

Lisaks tagab see ka selle, et koduleht seisab seal vähemalt pikemat aega ja ma saan seda kasutada kui oma näidistööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saatsin PM teile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sest ma aitan ainult neid, kes reaalset seda kodulehte vajavad.
tingimus oligi ju, et vahemalt aastaks ehk siis neile kellel seda raha serveri eest välja käia pole ei tehta, mida siin vaielda. Hr. Marrk soovib lihtsalt oma töid promoda ja kui need kohe järgmisel kuul kadunud on pole asjal erilist mõtet. Kindlasti leiavad ka need, kes hosti nii pikalt ei telli omale tegija, siin ju ka teisi pakkujaid. Muudetud liikme toru-loru'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hetkel teen kodulehte Postiljonile.

 

Pildi vahetus on "Fade in" jquery süsteemiga. Varsti lisan nii, et pildile vajutades tuleb pilt suuremalt ette.

Lisaks vasakule tuleb veel navigaator, kus saab ühendust võtta ja eraldi fotoaparaadist nurgake.

 

Pilt mis hetkel pooleli:

6hiwz8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Ns küsin, et mul on nt olemas juba Veebimajutus jne, nii nt tellin selle TASUTA töö, et klient saab ise üles lehe panna ? Ning ei pea sulle mingeid ligipääse nii jagama ? Tegelt vb isegi on soov ühte kergemat kujundust saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Võib ju teha eraldi mingi smurf FTP konto, et ma ei saa tähtsamatele asjadele ligi, vaid mul on oma kaust, kuhu saab uploadida vajalikud asjad... ja siis edasi majandad ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mis tee selle informatsiooniga peale hakkate, et kas ma kasutan kellegi FTP-d või mitte.

Üldiselt kodulehe valmistajal peab olema absoluutselt igalepoole ligipääs, kui mul on vaja näiteks databaas endale luua jne. Ma ei hakka ju ometi iga pisiasjapärast kliendiga ühendust võtma, et kuule tee nüüd mulle see ja anna see jne.

Milleks asja nii keeruliseks ajada..

 

See on nii minu kui ka kliendi ajaraiskamine ja teadagi veebimeistrite tunnihinne pole just odav..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisaks tagab see ka selle, et koduleht seisab seal vähemalt pikemat aega ja ma saan seda kasutada kui oma näidistööd.

 

Täiesti ideealselt saab näidata piltidena, kui ka laivis tehtud tööd.

 

Mis tee selle informatsiooniga peale hakkate, et kas ma kasutan kellegi FTP-d või mitte.

Üldiselt kodulehe valmistajal peab olema absoluutselt igalepoole ligipääs, kui mul on vaja näiteks databaas endale luua jne. Ma ei hakka ju ometi iga pisiasjapärast kliendiga ühendust võtma, et kuule tee nüüd mulle see ja anna see jne.

Milleks asja nii keeruliseks ajada..

 

See on nii minu kui ka kliendi ajaraiskamine ja teadagi veebimeistrite tunnihinne pole just odav..

 

Ma arvan, et ta peab silmas, miks sa ei võiks localhosti kasutada? Jõudu ja jaksu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Mis tee selle informatsiooniga peale hakkate, et kas ma kasutan kellegi FTP-d või mitte.

Üldiselt kodulehe valmistajal peab olema absoluutselt igalepoole ligipääs, kui mul on vaja näiteks databaas endale luua jne. Ma ei hakka ju ometi iga pisiasjapärast kliendiga ühendust võtma, et kuule tee nüüd mulle see ja anna see jne.

Milleks asja nii keeruliseks ajada..

 

See on nii minu kui ka kliendi ajaraiskamine ja teadagi veebimeistrite tunnihinne pole just odav..

Milleks ma pean tahtma, et sa oled mu Veebimajutused ns ja teed oma asju ja andmebaase seal ? Egas ma ei taha sind sinna mingi lehe haldajaks vaid seda teeks ise näiteks. Kui inimene lihtsalt tellib kujunduse sa ei saa sundida ennast peale, et mina tohin nüüd ainult seda uploadida jne ja seal tegutseda, klient ju ise otsutab kes haldab, mitte kujunduse tegija ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks ma pean tahtma, et sa oled mu Veebimajutused ns ja teed oma asju ja andmebaase seal ? Egas ma ei taha sind sinna mingi lehe haldajaks vaid seda teeks ise näiteks. Kui inimene lihtsalt tellib kujunduse sa ei saa sundida ennast peale, et mina tohin nüüd ainult seda uploadida jne ja seal tegutseda, klient ju ise otsutab kes haldab, mitte kujunduse tegija ju.

Ta pakub tasuta teenust. Ta ei saa tehtud töö eest tasu, seega tal on täielik õigus kehtestada omad nõuded. Tore, et mõni selline ikka leidub, edu Marrk! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Milleks ma pean tahtma, et sa oled mu Veebimajutused ns ja teed oma asju ja andmebaase seal ? Egas ma ei taha sind sinna mingi lehe haldajaks vaid seda teeks ise näiteks. Kui inimene lihtsalt tellib kujunduse sa ei saa sundida ennast peale, et mina tohin nüüd ainult seda uploadida jne ja seal tegutseda, klient ju ise otsutab kes haldab, mitte kujunduse tegija ju.

Kui sulle etteantud nõuded ei sobi, siis milleks üldse vaevuda ennast selle teemaga?

 

Tuleme nüüd reaalsusesse, kui mingi väikefirma tellib endale kodulehe, siis ta maksab mulle tegelikult kodulehe tegemise eest ja hostingu eest ka, kuna kui väikefirma tegeleb nt autode rentimisega, siis tal ei ole õrna aimugi, kus ja kuidas ja mida üldse tegema peab, et endale koduleht teha. Selleks otsib ta inimese.. maksab talle raha ja temaeest tehakse kõik ettetaha ära.

 

Kui sa lähed ükskõik kelle veebilahenduste tegija poole pöördumisega, et tehke mulle koduleht ja kui see lõpuks valmis on siis saatke mulle kodu.zip failina emaili aadressile.

Sellise pöördumisega olen ma üsna veendunud et sind saadetakse ilusti kuupeale.

 

Te peaksite üldse tänulikud olema, et ma neid teile TASUTA teen.. Kui te natukene uuriksite siis täismahus kodulehe tegemise hinnad algavad 450€ eest ja kui ma ükskõik kellekäest siin foorumis küsiks täismahulise kodulehe eest kasvõi 20€ siis oleks nutt ja hala lahti, et nii kallis ja ei saa osta kahjuks jne..

 

Tulge sealt pilvedealt välja ja olge palun reaalsemad.

 

Võin kõlada küll ülbelt, kuid see on juba nahhaalsus..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sulle etteantud nõuded ei sobi, siis milleks üldse vaevuda ennast selle teemaga?

 

Tuleme nüüd reaalsusesse, kui mingi väikefirma tellib endale kodulehe, siis ta maksab mulle tegelikult kodulehe tegemise eest ja hostingu eest ka, kuna kui väikefirma tegeleb nt autode rentimisega, siis tal ei ole õrna aimugi, kus ja kuidas ja mida üldse tegema peab, et endale koduleht teha. Selleks otsib ta inimese.. maksab talle raha ja temaeest tehakse kõik ettetaha ära.

 

Kui sa lähed ükskõik kelle veebilahenduste tegija poole pöördumisega, et tehke mulle koduleht ja kui see lõpuks valmis on siis saatke mulle kodu.zip failina emaili aadressile.

Sellise pöördumisega olen ma üsna veendunud et sind saadetakse ilusti kuupeale.

 

Te peaksite üldse tänulikud olema, et ma neid teile TASUTA teen.. Kui te natukene uuriksite siis täismahus kodulehe tegemise hinnad algavad 450€ eest ja kui ma ükskõik kellekäest siin foorumis küsiks täismahulise kodulehe eest kasvõi 20€ siis oleks nutt ja hala lahti, et nii kallis ja ei saa osta kahjuks jne..

 

Tulge sealt pilvedealt välja ja olge palun reaalsemad.

 

Võin kõlada küll ülbelt, kuid see on juba nahhaalsus..

 

Nõustun eelkõnelejaga.

 

Mina teen programmeerimise töid üsnagi hea hinnaga (90% selle foorumi kasutajad lugege: ülikallilt), viimasel ajal enamasti tunnihinna arvestusega kuhu sisse kuulub ka esialgse idee arutamine jne. ehk täielik minu ajakulu. Juhul, kui kliendil ei ole olemas webhost'i ega domeeni, siis aitan selle ära tellida. Seejärel lasen enda mailile edastada teenusepakkuja e-maili, kus kõik andmed - klient, kellel ei ole veebiruumi tahabki saada täielikku teenust algusest lõpuni, et asi töötaks.

Nüüd, juhul kui kliendil on olemas veebiruum, siis esimese asjana küsin alati täielikku ligipääsu veebiserverile, kui seda mingil põhjusel ei saa, siis lasen endale teha kõik vajaliku - see selgub idee arutamise käigus, mida leht vajab, vahel tarvis jooksutada cronjob'e jne.

 

Minult pole kunagi küsitud arhiivikujul kodulehte, kuid backup'i eesmärgil laen siiski koopia FTPsse.

 

Kujundustega on teine lugu. Kui mulle saadetakse näiteks .PSD fail ning öeldakse, et see tarvis saada Joomla! peal tööle, siis on ju loogiline, et saadan kõigest arhiivi, pisikese kasutusjuhendiga muidugi..

 

Olge tänulikud, et keegi teile midagi tasuta teeb!


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.