Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jutt siis selline.

Vahetasin isiku Papuga LoLi kasutajad, andsin oma poolt lvl 28 LoLi kasutaja, ning tema pakkus oma poolt lvl 30-nst.

Kõik oli algul väga viis, vahetasin LoLi kasutaja siis veel omakorda edasi ja siis sain siukese sõnumi vahvlisse:

 

Tere!

 

Vahetasin kunagi ammu teiega steam -> lol. Ei mänginud selle kontoga üldse ja nüüd oleks vaja westi kasutajat ja enam ma sisse ei saa. Lolkingis ei näita, et konto üldse eksisteeriks. Oleks nüüd seda kasutajat vaja, aga ei saa. Ega teie ei ole parooli ära vahetanud?

 

- Egert

 

Ise pole LoLi mänginud nüüd kõvasti ja siis saatsin Papule sõnumi.

Tere, tundub , et olete kasutaja Ppapuzz / evilsmoke1 tagasi võtnud (LoL) Ning nüüd on mul halvasti, Kuna vahetasin kasutaja edasi tahan teada mis põhjusega te tegite seda .

 

Ta pole sellele sõnumile kaks päeva vastanud ja arvan, et ei vastagi.Vaadates ta lehte on ta viimati muidugi sees ka käinud 18.Nov.

 

Aga põhimõtteliselt, võin ma oma kasutaja tagasi võtta ja siis selle endale Egertile?

Muudetud liikme MadMouse.'i poolt

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii davai Papu, asi läheb vaikselt kurjaks. Te olete minu kasutaja müünud edasi, ning kui tagasi võtan kannatavad teised sellepärast.

 

Kuid te kasutaja Ppapuzz ei tagasta järgneva 3-4 päeva pärast, läheb asi veidikene kurjemaks.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.