Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

BuckMine.net - Eesti esimene PPD võrgustik!

Soovitatud postitused

Mõte on hea aga eestis kasutajatele kes alla laevad 0. Kuna neid pakkumisi ei anna läbida - küsib telefoni nrit ja kaardi pin koodi, ok siis.

Kasutajaile kes laevad teie lehele ülesse ja sheerivad välismaale neid ppd linke aga on tiba rohkem kasu(oleneb teie pay ratest), välismaal tooks see asi rohkem tulu kui eestis tbh.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kahjuks eestlastele on tõesti ainult SMS pakkumised, pin koodi küsimist kahtlen, kuid ei oska 100% öelda. Eesti leht on pigem nendele, kes enda sisu jagavad, vaevalt et keegi kes soovib teenida sellega reklaamib vaid eestlastele. Asi on pigem selles, et kasutajate ala ja tugi on saadaval eesti keeles ning tegeleb eesti firma. Muidugi, kes soovivad ainult eestlastele reklaamida, siis pole ka sellest midagi, kuna SMS pakkumist pole nii keeruline täita ning inimesed, kes tõeliselt faili soovivad, täidavad ka selle, aga tänud et muret tundiste.

Muudetud liikme wwatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu arvamus - Kena disain, aga üks väga suur miinus kogu süsteemil on liigne keerukus. Registreerimine võtab kaua aega ja faili allalaadimiseks peab täitma Survey, mis on ülitüütu ja enda kogemusest võin öelda, et nii kui ma mingit Survey kaudu allalaetavat lehte näen, läheb see leht mul klõps kinni ja ma ei viitsi isegi mõtlema hakata nende täitmise peale. Ma ei arva, et ma olen ainuke, kes nii mõtleb.

See on kõigest minu arvamus ja usun, et kriitika on teretulnud.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.