Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline PlayFriik
Ddosja on playfriik,to vend lasi mu spawni ohku ka,

 

Mida sa õige räägid siin, et ma sul bote sisse lasen, oli see niigi vähe, et minult opi lampi ära võtsid? Nüüd veel räägid, et ajan sul servut ka maha, eino tore lugu küll, igatahes ma soovitan sul selle plugina peale ajada, et sa minust luulusid ei räägiks.

 

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/easy-anti-join-bot-proxie/

 

See parandab su "DDoS"id.

 

// + Mul pole enam õigusi spawni muutmiseks, veel selle griefimiseks.

Muudetud liikme PlayFriik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Tulin eile servu nägin et playfriik oli sees hakkasin sisse logima kohe leftis.

Ja spawn oli ära greifitud tntga. ( sulle ma unustasingi gm peale sa ainuke kes said seda teha... )

 

See pole spambot... selle nimi on Python27. Seal on üle 400 kasutajanime ja 400 ip. Progamm paneb need kasutajad su serverisse reconnectima kuni server kokku jookseb.

Ja sinu arust see pole ddos ???? ss jahh poleks ddos kui 1 kasutaja reconnectiks. ss oleks dos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tulin eile servu nägin et playfriik oli sees hakkasin sisse logima kohe leftis.

Ja spawn oli ära greifitud tntga. ( sulle ma unustasingi gm peale sa ainuke kes said seda teha... )

 

See pole spambot... selle nimi on Python27. Seal on üle 400 kasutajanime ja 400 ip. Progamm paneb need kasutajad su serverisse reconnectima kuni server kokku jookseb.

Ja sinu arust see pole ddos ???? ss jahh poleks ddos kui 1 kasutaja reconnectiks. ss oleks dos.

Python27? :D

Osad spambotid on jah Pythonis programeeritud aga ma ei tea sellist spamboti nagu Python27, neid palju erinevaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Tulin eile servu nägin et playfriik oli sees hakkasin sisse logima kohe leftis.

Ja spawn oli ära greifitud tntga. ( sulle ma unustasingi gm peale sa ainuke kes said seda teha... )

 

See pole spambot... selle nimi on Python27. Seal on üle 400 kasutajanime ja 400 ip. Progamm paneb need kasutajad su serverisse reconnectima kuni server kokku jookseb.

Ja sinu arust see pole ddos ???? ss jahh poleks ddos kui 1 kasutaja reconnectiks. ss oleks dos.

 

Enne kui siin targutama tuled, võiksid õppida ära õigekirja ja eristama DDoSi mingist suvalisest nn spambotist. See, et PlayFriik juhuslikult serveris sees oli ja kohe välja logis ei tõenda kuidagi seda, et tema seda tegi.

 

Python ei ole mingi programm, see on programmeerimiskeel.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline PlayFriik
Tulin eile servu nägin et playfriik oli sees hakkasin sisse logima kohe leftis.

Ja spawn oli ära greifitud tntga. ( sulle ma unustasingi gm peale sa ainuke kes said seda teha... )

 

See pole spambot... selle nimi on Python27. Seal on üle 400 kasutajanime ja 400 ip. Progamm paneb need kasutajad su serverisse reconnectima kuni server kokku jookseb.

Ja sinu arust see pole ddos ???? ss jahh poleks ddos kui 1 kasutaja reconnectiks. ss oleks dos.

 

Kas sa seda ka teadsid, et map restartiga kaovad kõik gamemoded jne. mängijatelt ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.