Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Järjekordne scam seekord b00m´i poolt

Soovitatud postitused

Hah, wtf mulle müüsid*? Sa nagu tahtsid firemakingu orjamist?

 

Esiteks ma pole mingi Raul Vilipus.

 

Minu nimi kevin

 

Siin on tektid mida meie rääkisime

 

tekst_1.png

 

tekst_2.png

 

Saatsin sulle pildi, sest ajasdi mingi scammi teemast ja seal selgesti aru saada 1# skype pildil mingi Raul Vilipus ja teisena saatsin sulle enda pildi kus selgelt näha et ma pole raul

Muudetud liikme b00m'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
väga ilusasti kokkumätsitud tekst.

vaadates minu eelmist teemat: http://vahvel.net/showthread.php?169337-Scammer-konnn on näha, et minu skype on Raul Vilippus.

 

Nii, et raul räägib raul vilipusega?

 

Nii, et raul räägib raul vilipusega?

 

Saan aru, et sa tahad mind kuhugi pettuskeemi tõmmata, aga see ei lähe minuga läbi.

 

Ja sa olevat kandud mulle siis 27.2 € siis palun tee pilti sellest koos minu konto nr ja tõesta seda, sest ma saan aru, et sa proovid siin mingit kama kokku ajada, vajadusel näitan läbi teamvieweriga oma konto numbrit foorumi juhtkonna liikmele, tahaks nöha kuidas sa sellest nüüd välja kribeled.

 

 

//Kokkumätsitud tekst? wut, Tõsiselt, ma ei viitsi siin lolli juttu ajada sinuga, kui soovid siin oma scammeri juttu edasi ajad siis, aga lase. Võin tõestada Juhtkonna liikmele ilusti teamvieweri kaudu, et pole kokku mätsitud tekst jne...

 

Ja kuhu jääb pilt nii kauaks? see peaks küll kiiresti käima?

 

Nii kallis raulikene, kui sul pole erilisi tõestus asju siis äkki lased selle teema sulegad, sest sellest sul midagi välja ei tule. Vahvli oled ka tükk aega olnud, pmidele ei vasta, pilti ei pane, seega jah.

Muudetud liikme b00m'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.