Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Külaline PlayFriik

PROBLEEM: 1.7 Minecraft.

Küsimus

Külaline PlayFriik

Tervist!

 

Nimelt on probleem sellega, et Minecrafti peamenüüs ütleb: "Old Graphics card detected..."

 

Sealt läheb veel jutt edasi, et oleks vaja OpenGL 2.1'te, aga minu videokaardil on OpenGL 2.0.

 

Kas keegi saaks öelda, kust saaks updateda enda OpenGL versiooni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas

No AMD driverite lehekülg maas või ma lihtsalt tean valet lehte ja on uus driverite uuendamis lehekülg?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

see leht tundub jah outdated olevat, ei taha mul laadima hakatagi, aga kui veel ei kasutanud toda lehte mis andsin siis proovi ära, seal on auto sys checker systeem niiet probleeme ei tohiks tekkida. Kui ütleb, et uuendusi pole siis pead uue graafikakaardi muretsema endale :D


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Parem klikk all kella kõrval olevale 'Action Centerile' ja vali 'Open Windows Update'. Sealt saad vaadata, kas videokaardile on uuendusi valmis, uuendasin isegi sealt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Parem klikk all kella kõrval olevale 'Action Centerile' ja vali 'Open Windows Update'. Sealt saad vaadata, kas videokaardile on uuendusi valmis, uuendasin isegi sealt.

 

Igal arvutil ei pruugi sellist asja olla (nt mul pole). Just sayin


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.