Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüa: Diamond 1, EUNE kasutaja.

Soovitatud postitused

VIP
Heh, tundus mulle ka kahtlane.

 

Paned talle negatiivse tehingu, kuigi mingit tehingut pole olnud?

Lahedad semud olete vist.

 

Olge ettevaatlikud temaga. Kui tõin mängu sõna "middleman" (e. vahendaja) sain millegipärast blocki ;/

Pilte ta ka ei raatsinud teha. Väitis, et sai täna bani, kuigi acciga mängitud viimati ~nädal tagasi?

> wat

Selle vahendaja jutu võid sa suhu tagasi panna, blocki pani ta sellepärast, et sa jändasid nii kaua selle kasutajaga ja pakkusid kõigest 50€, 70€ asemel.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paned talle negatiivse tehingu, kuigi mingit tehingut pole olnud?

Lahedad semud olete vist.

 

 

Selle vahendaja jutu võid sa suhu tagasi panna, blocki pani ta sellepärast, et sa jändasid nii kaua selle kasutajaga ja pakkusid kõigest 50€, 70€ asemel.

 

Tegelikult ei pakkunudki ma talle raha vaid hoopis vahetuskaupa teise konto vastu. Kutt pinnis mult parooli, tahtis acci sisse saada, nö "kontrollida". Kui ma ütlesin, et teeme vahendajaga, et ei usalda väga, lendas ka block mulle valgusekiirusel peale. Ilmselge, et tegu pole legit e. usaldusväärse inimesega.

 

Btw, kes sina üldse siin oled? Tema suuvooder mingisugune v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult ei pakkunudki ma talle raha vaid hoopis vahetuskaupa teise konto vastu. Kutt pinnis mult parooli, tahtis acci sisse saada, nö "kontrollida". Kui ma ütlesin, et teeme vahendajaga, et ei usalda väga, lendas ka block mulle valgusekiirusel peale. Ilmselge, et tegu pole legit e. usaldusväärse inimesega.

 

Btw, kes sina üldse siin oled? Tema suuvooder mingisugune v?

Mina olen paps ja mind lihtsalt ajas keema see, et panete lampi talle negatiivse tehingu, kuigi tehingut pole olnud.

Jutul lõpp!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina olen paps ja mind lihtsalt ajas keema see, et panete lampi talle tehingu, kuigi tehingut pole olnud.

Jutul lõpp!

 

Dno, hull paps oled. Tuled siia teemasse lõugama täiesti lambist, endal pole aimugi toimuvast situatsioonist.

Mingisugust tehingut ma pole pannud & alusetud süüdistused võid sa ära jätta. Thx.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Dno, hull paps oled. Tuled siia teemasse lõugama täiesti lambist, endal pole aimugi toimuvast situatsioonist.

Mingisugust tehingut ma pole pannud & alusetud süüdistused võid sa ära jätta. Thx.

Ta rääkis mulle kuidas asi tegelikult oli, aga noh, klaarige oma asjad ise.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

MR X oli kohe platsis, taltsuta oma koera järgmine kord.

Eemaldasin sinu kuna polnud enam huvitatud tehingust ja paistis, et sa polnud ka.

Jutul lõpp. Kui edasi tahad vaielda või midagi sellist siis parem ole vait. Sul pole siin midagi vaielda, minu kasutaja teen mis tahan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MR X oli kohe platsis, taltsuta oma koera järgmine kord.

Eemaldasin sinu kuna polnud enam huvitatud tehingust ja paistis, et sa polnud ka.

Jutul lõpp. Kui edasi tahad vaielda või midagi sellist siis parem ole vait. Sul pole siin midagi vaielda, minu kasutaja teen mis tahan.

 

Jah muidugi, "polnud enam huvitatud", paar minutit varem kibelesid sa mu konto parooli järele. Ja just siis kui ma pakkusin sulle tehingu vahendajat, kadus sul täielik huvi tehingu vastu? (?????) - Antud momendil on sul väga lihtne end välja vingerdada, usun. Aga ma ei viitsigi enam vaielda. Hoiatasin ära, kui keegi saab üle, siis on see tema enda süü.

 

Btw, MR X nimelist isikut ei tunne ega ei tea, kuid see negatiivne tehing on täiesti õigustatud. Näitamaks kahtlust sinu vastu teistele inimestele kes tahavad sinuga äri teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paned talle negatiivse tehingu, kuigi mingit tehingut pole olnud?

Lahedad semud olete vist.

 

 

Selle vahendaja jutu võid sa suhu tagasi panna, blocki pani ta sellepärast, et sa jändasid nii kaua selle kasutajaga ja pakkusid kõigest 50€, 70€ asemel.

 

 

Ma ei tea mis kuradi semust sa räägid, aga mõistus sul küll õige koha peal pole. Feedback ei tähenda tehingut. Tee endale selgeks selle tähendus. (just a tip - tagasiside).


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.