Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soodne ning kiire Elo boost!

Soovitatud postitused

Tere, et tegeleme Elo boostimisega.

Teeme tieride ning divisionite kaupa, 1 võidu haaval mitte, sest koguaeg ju ei saa võita.

Hetkel teeme kõigest Bronze-Gold, kuna meil ei ole boostijaid nii palju, kes jõuaks Plati teha.

Kui aga meie boosterite hulk suureneb siis kindlasti hakkame ka kuni Platini boostima.

 

Meie koduleht on alles valmimisel, peagi avalikustame ka selle.

 

 

dad89372.PNG

 

saddassadsa.PNG

 

 

Ühendust palun võtta läbi PM-i või siis kirjutage meie ajutisele e-posti aadressile eloboost@hot.ee

Muudetud liikme suphc'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mis Divisioni vennad olete ise' date=' Bronze? Silver?[/quote']

 

Mina isiklikult olen Gold, aga ma ei boosti ma olen lihtsalt asutaja ehk kunagi hakkan boostima, kui kõrgemale jõuan.

Boosterid aga on Plat+ ning saavad väga hästi oma tööga hakkama. Hakkan siia pilte postitama kui mõni töö tehtud saab.

 

Ja kui me bronze oleks siis me ju ei boostiks goldi, ega ju? :)

Muudetud liikme suphc'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma lihtsalt küsisin' date=' kuna pole eelnevalt see mainitud.[/quote']

 

Selge.

 

teema vormistatud kenasti aga äkki ütled need lol-i kasutaja nicknamed ka, kes hakkavad boostima või mis?

 

Ei olnud nõus avalikustama, sest vabalt võid reportida. Vabandust!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hind on krõbe, Bronze 5 to Silver 1 80 eurot.Kas ei oleks mõtekam osta lihtsalt kasutaja?

Ma ei saa üldse inimestest aru, kes lasevad terve divisioni boostida. Kui oled bronze 5 ja välja ei saa sealt, siis ole rahuliku südamega seal. Ega see häbi asi pole, harjuta ja küll välja saad kunagi. Ega sa silveris paremini ei mängi. Üldiselt ma saan aru nendest, kes lasevad nt Division 1 peal end boostida, sest ei viitsi/pole aega neid 6+ mänge mängida.

 

Vabandan offtopicu pärast!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa üldse inimestest aru, kes lasevad terve divisioni boostida. Kui oled bronze 5 ja välja ei saa sealt, siis ole rahuliku südamega seal. Ega see häbi asi pole, harjuta ja küll välja saad kunagi. Ega sa silveris paremini ei mängi. Üldiselt ma saan aru nendest, kes lasevad nt Division 1 peal end boostida, sest ei viitsi/pole aega neid 6+ mänge mängida.

 

 

Täitsa õige jutt, kui sind kuskile kõrgele viiakse ja seal midagi teha pole, siis hakkavad sinu tiimi liikmed sind flamema ja reportima.Saad kenad ääred, muud midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mõned lihtsalt soovivad neid "kauneid" raame ja muud. Põhjuseid leidub alati.

See jutt 80€ millest enne rääkisid. Enamasti ei soovita kasutajaid osta, sest esimene omanik võib selle iga kell tagasi ju võtta.

 

Loodan nüüd, et saite oma küsimustele vastused. Ehk aitab juba hindade üle kritiseerimine.

Kui veidi ringi vaadata siin vahvlis, siis on enamasti samad hinnad, osade hindu vaadata siis meil on isegi odavam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.