Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Episodes of Los Santos - ELS - www.elsrp.eu/foorum

Soovitatud postitused

Et asjad siis kiiremini liikuma hakkaksid:

 

sAdministraator.pngGevin

 

;D;D;D

 

Muideks, millal seda meeskonna nimekirja viimati muudeti?

Ma näen seal listis paari nime, keda minuteada seal ei ole enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui teil Gevin arendaja, siis ma soovitaksin teil nii teha, et tema teeb süsteemi valmis ja teie lisate selle mängumoodi, ärge usaldage teda enda mängumoodiga.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui teil Gevin arendaja, siis ma soovitaksin teil nii teha, et tema teeb süsteemi valmis ja teie lisate selle mängumoodi, ärge usaldage teda enda mängumoodiga.

 

Ok. GM on minu kirjutatud nullist mida ma alustasin umbes 2 päeva tagasi. See, et sa mind ei usalda või, et ei taha siis idk. Kui mind ei "nussita" ei "nussi" mina teda ka kes mind.

 

EDIT: Kuna priit ei viitsi väga GMi teha siis tema teeb UCPd ja mina GMi seega jah.

EDIT2: Ja vähemalt ma ei ole siuke kutt, kes võtab SA-MPi foorumist mingi filterscripti, tõlgin eesti keelseks ja ütlen, et ise tegin. Täpselt siuke tegevusviis on teie eterniidi "arendajal" Ventilaatoril

Muudetud liikme Aprest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ok. GM on minu kirjutatud nullist mida ma alustasin umbes 2 päeva tagasi. See, et sa mind ei usalda või, et ei taha siis idk. Kui mind ei "nussita" ei "nussi" mina teda ka kes mind.

 

EDIT: Kuna priit ei viitsi väga GMi teha siis tema teeb UCPd ja mina GMi seega jah.

EDIT2: Ja vähemalt ma ei ole siuke kutt, kes võtab SA-MPi foorumist mingi filterscripti, tõlgin eesti keelseks ja ütlen, et ise tegin. Täpselt siuke tegevusviis on teie eterniidi "arendajal" Ventilaatoril

 

xDDD :D

Edu serveriga ja arendusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängima pole veel saanud, aga olen nii mõneski adminstraatorist tänu foorumile ülevaate saanud. Olen arusaanud, et paljudel puudub seal igasugune oskus vaielda. Alatihti tuuakse maast ja ilmast kõige labasemaid näiteid või juhitakse kogu jutusisu millegi muu peale. Kuigi nagu foorum on koht kus asjadest arutatakse ja IG on koht kus seda ei tehta on ikkagist mõnele administraatorile vastukarva teema all arutamine, aga miks..seda ma ei oska öelda. Kuigi sõna sõnalt oli ta öelnud, et ta ei soovi sellest enam siin arutada kuna teema on juba ära risustatud, kuid ilma naljata..kogu info on ju sul esimeses postituses ning kõik minu poolsed postitused olid teema kohased. Siit kohalt ongi jäänud mulje, et adminstratiivis puudub igasugune vaidlemis oskus või oma otsuse/seisukoha põhjendamine.

 

NB! Postituse miks ma tegin on sellepärast, et nagu näha siis osad ei viitsi isegi asju ennem avamist läbi arutada ning mängijate arvamusele rõhutada vaid kui tegu on postitusega mis võib omalt poolt panna punkti teemale ja lukku nii mõnegi admini suu siis see kustutatakse.

 

peace

Muudetud liikme Rkristjan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, aplun hoiatada kasutaja csreallife siit teemast, reason spam(reostamine), esiteks ma pole ma ammu sampis käinud korra logisin teie serverisse nimi oli Tony Lorenzo vis, aga inimesed kes teavad mind rohkem teavad et minu arutis ei tööta sellised programmid. Niiet alusetut laimu pole vaja toota, ma ei laskuks ka eales nii madalale ning see kui teie käite meie foorumis enda foorumit reklaamimas väga lamedatel viisidel, ei anna õigust tulla asju välja mõtlema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.