Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Võlgnik Manyraynor ehk Kristjan Ojamets

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kahtlustatava isiku info:

Kasutajanimi: manyraynor

Kasutaja profiili link: http://vahvel.net/member.php?22769-manraynor

Kasutaja email või msn: skype: manyraynor5

Panga konto (swedbank): 221050882374

 

Tehing:

Teema link: http://vahvel.net/showthread.php?150504-PRINCEPSI-%C3%84RITEEMA-PayPali-raha-ost-m%C3%BC%C3%BCk-verify-limited-kontod-jms

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Kasutaja manraynor lubas mulle paypali raha müüa kui ma talle ette kannan, aga lubas kanda siis kui raha saab. Kuna pole temaga varem probleeme olnud ja vahvlis ka puhas poiss, siis talle ka sellise võimaluse andsin. Pidi raha kandma 2 nädalat tagasi. Isik pole siiani skype loginud ja vahvlis käib ka harva. Ei hakka otseselt süüdistama, võib-olla tal on kiire või on ära unustanud, aga igaks-juhuks hoiatan teisi, et ei tasu temaga tehingut teha enne kui ta vanad võlad ära klaarinud. Samuti on tema müüdud paypali raha tagasi liikunud tema kontole, aga selles on arvatavasti paypal süüdi, kuid tegemist peaks siiski olema rahaga, mis ma talt ostsin.

 

Tõestus:

MSN vestlus, PM või mõni muu pilt:

34f192ae01.png

Viimane on siis ettemaksu kohta ja näha on ka, et ma olen varem temaga tehinguid teinud, ehk oli põhjust ka usaldada, kuigi osa sellest on paypali peal refunditud, aga see juba teine teema, aga vajadusel saan ka ära tõestada. Kui kellelgi peaks tekkima kahtlusi minu jutu tõesuses, siis võin alati ju ka skype vestluse või pildi paypalist lisada, aga usun, et otsene vajadus puudub momendil.

 

Minu eesmärk ei ole mitte süüdistad manraynori vaid hoiatada teisi või kui keegi tunneb teda isiklikult, siis võiks talle mainida, et ta on siiani võlgu.

Muudetud liikme Princeps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma ei tea. Kuu aega on nüüdseks vist möödas sellest teemast ja varsti ka 2 kuud võlast, ehk võiks siis edasi liikuda? Ootaks juhtkonna otsust ja seejärel annaks ta siis vastavalt internetikelmide häbipostile. Politseid vast tüütama ei hakka selle summaga praegu vähemalt. Kuigi noh, mine tea, võibolla läks aega teenima või midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teemat on ta vaadanud ning ennast ei ole kaitsnud.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.