Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Serious Gaming Fort Carson Roleplay is back!

Soovitatud postitused

hbbhbbbb.png

 

Lühike jutt

 

Alustame uuesti ja jälle serveriga. Nüüd on tegu R13 PO mängumoodiga, mis siis saab uuendatud, fixitud ja kolitud Fort Carsoni. Kuna meie vana mängumood, mis juba oli Fort Carsonis on omadega "prügikastis" mälupulga tõttu, siis pidime selle tee valima,et alustame tavalisest R13 mängumoodist. Põhimõtselt on kõik sarnane eelneva serveriga. Ainult muutunud on foorumiaadress, ning olemas ka on UCP. Varem oli registreerumine IG läbi ja RP test ka IG läbi, nüüd siis kasutajakontrollpaneeli kaudu. Serveri avamise täpset kuupäeva ma öelda ei oska, aga tasub olla aktiivne foorumis, sest sinna postitan esimesena kohe, kui mingit uut uudist on edastada. Kuna avame serveri uuesti, on ka tühi administratiivtiim. Otsime kindlasti uusi abistajasi ja ka mõnda moderaatorit, vanemmoderaatorit, selleks peate tegema avalduse meie kodulehel. Fraktsioonidele samuti otsime liidreid, sellega on sama teema vaja teha. Me üritame tiimiga anda endast kõik,et server saaks võimalikult meeldivaks meie mängijaskonnale. Ootame omaltpoolt soovitusi ja ideid foorumisse serveri poolepealt, mida teha paremaks ja mida lihtsalt ehk natuke muuta ning tahaks endapoolt loota lihtsalt seda vanat mängijaskonda, mis oli super.

Serveri üldinfo:

 

IP:

46.105.120.19:9980

Koduleht: seri0us.eu

UCP: http://www.seri0us.eu/forum/ucp

Facebook: http://www.facebook.com/sgamingeu

 

 

Administratiivtiim:

 

Omanikud:

Serious

 

Administraatorid:

Keimo

 

Vanemmoderaatorid:

 

 

Moderaatorid:

 

 

 

Abistajad:

 

 

 

Kuna server on paljudele juba tuttav siis rohkem ei olegi mul lisada. Ootame kõiki varsti mängima ning hetkel kes on huvilised võiksid foorumiga ära liituda!

 

 

 

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Foorum ei ole üleval veel ja kahjuks ei saa regada.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Foorum on korras jah. Esineb vahel maasolekuid, vabandame. Hetkel minu vaatamise järgi suunab www.s-gaming.eu automaatselt /foorum ja see on töökorras. Täna hakkas serveri testimine, kui kõik läheb hästi siis on võimalik täna avada.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Sa praegu paned sajaga üle, mees. Ütle, kes sa oled ja arutame sel teemal. Minul on täpselt kõik meeles. Kui sa annetasid, siis läks järelikult server kolimisele ja ma ka teatasin sellest teile ning ütlesin,et peale kolimist saate eelised tagasi. See annetus oli juba ammu, kui kolisime FC + kui server avanes esimest korda FC-s siis sind ei olnud enam meie serveris mängimas, sellepärast ma ei saanud ka sulle tagastada. + Peale selle kõige olid sa serveris parajat käkki keeranud nagu reeglites kirjas me võime eemaldada sinult annetaja õigused, kui sa midagi säärast teed. + Need reeglid on alati olnud ja jäävad. Sa tegid veel SMS kaudu annetuse, sa said oma õigused ilusti, tuli kolimine, rääkisime ja peale kolimist sind ei olnud. Parimat! kvann, enam ei ole selliseid probleeme vähemalt. + Sa ei olnud 3p vaid peale annetust said ilusti üle poole kuu annetaja ära oldud ja siis tuli kolimine peale ja ma täpselt tean, mida ma sulle ütlesin. Sa nõudsid raha tagasi aga kahjuks annetusrahasi ei tagastata, seda sa pead olema endale garanteerinud juba enne annetamist. Pole minu viga,et sina teed vigu.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Server oli ilusti nii kaua lahti, kui sul oli annetaja aeg. Mingi 15. kuupäev ei olnud enam rahvast ja ma hoidsin kuu alguseni serveri ära. Ma ütlesin,et mängi nüüd oma kasutajaga, aga sa ei olnud enam huvitatud sellest. Mine koju, võta skypest ajalugu, palun. Too see siia ja ma vaatan kui hea mu mälu siiani on selle 4-6 kuu jooksul. Ma mäletan täpselt,et ma teatasin ette + su annetatud aeg sai ilusti läbi ja siis sulgesime + sa trollisid, mille tagajärjel tegelikult juba ma võisin need eemaldada.

 

Palun kirjuta mulle skype või PM, kuna sellest kirjutamisest siia pole kasu, sest,et see kirjavahetus niguinii meie vahel siit kustutatakse varme või hiljem.

 

Parimat!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Väga hea. Saada see mulle kuhugile ja ära tekita siia enam mingit kirjavahetust, äitäh. Küll saame veel arutada.

 

Avamine toimub homme, reedel, kell 18.00!

 

 

Olete kõik oodatud!

 

Kohtume mängus!

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.