Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vajaksin abi enduro valimises.

Soovitatud postitused

VIP

Soovitan nendest vaid Derbi Sendat, Yamaha DT50R, Aprilia SX50. Olen kõikide nendega ka sõitnud ning väga vastupidavad on teiste inimeste sõnul. Keeway suhteliselt kiiresti laguneb. RX50 on rohkem selline dirtbike seega linnas kõige parem sõita pole (kuid saab).


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Derbi kindlalt võtta. Apriliad on täpselt sama mootoriga mis derbid aga kallimad. Derbile rohkem varuosi ja need Apriliad ja Derbid on muidu supermotod. Ja kui sa ostad endale plastmass velgedega siis sa oled automaatselt nohik :D Kellegile väga ei lähe need peale ja pärast on suured raskused seda müüa, sest keegi ei taha neid. Ise soovitaksin sul osta kasutatult, saaksid odavamalt, sest nagunii kui sa selle nüüd ostadki 2600 eest siis sa seda müüa saad vaid 1000-1300€ eest muidu ei võeta ära seda lihtsalt. Hetkel on Aprilia SX-e tohutult palju müüa kasutatult ja väga väga heas korras ning poole odavamalt kui sellel lehel. Ise olen Derbi Senda omanik ja tean mis räägin, võid abi ka küsida kui midagi on. Oma pilli remontinud piisavalt juba, mitte halvas mõttes. Tehnilise poole pealt kõik vinks vonks aga välimuse poolt pealt. Tehniliselt olen nipet näpet ainult teinud. Karpat, nõela, õhufiltrit ja suundasi :D

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.