Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüa Euw Gold V acc

Soovitatud postitused

Pealkiri räägib ise enda eest.

kasutal on 63 champi, asub Gold V-s.

Skinnid: Pulzefire Ezreal, Battlechast prime cho'gath, Brolaf, Aether Wing Kayle, Championship Riven, Dark Valkyre Diana, Shockblade Zed, Pentakill yorick, Superb villiam Veigar, Riot Graves, Pre-void Kassadin, Octoberfest Gragas, Dreadknight Nasus, Dragonfist Lee Sin, Arcade Hecarim, Riot Blitzgrank ja Battle Bunny Riven.

Runes : 3 runepaget, ruune on ülegi isegi päris palju, quitnessid : x3 movement speed, x2 lifesteal, x3 attack damage, x3 gold per 10, x3 Ability power, Sealid, glyphid ja margid seal on neid sitaks ühesõnaga.

Olen kasutaja TEINE omanik, on olemas ka originaal email.

: http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/euw/34101248/skins

 

Ootan pakkumisi ;)

Muudetud liikme enfff'i poolt
2 skinni juures

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

see " ENF " on algse kasutaja omanik :)

 

kuule kuule, sa ennem küsi mitte ära hakka mingist paska siin oletama, esiteks; see " enf" nagu ma mainisin on algse kasutaja omanik, mille ma kah ostsin siitsamast foorumist. järgmine kord mõtle ka mida sa oma ajuga kirjutad, tänan ;)

teiseks: too mulle eestlane siit foorumist kellel on championship riven, kui tahad osta sellist skinni siis googelda selle skini kohta natukene, saad tsipa targemaks kui palju maksab jne :D

Muudetud liikme enfff'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.