Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

DDos rünnaku ähvardaja: Jalone Chaos

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kahtustatavaks on Henry, kuna isikul puudub vahvel.net kasutaja. Tegelikult pole Henry midagi teinud.

 

Bannisin siis isiku Silmikute serverist, seoses ropendamise ning korduva laimamisega. Peale seda, sain steamis teate, et kas ta peab mind DDosima ja, et nõuab mult valu raha. Kuna rikkus reegleid ning tellides meie serverites sms teenuseid on ka kirjas punkt : Silmik.net serverite juhtkond ei ole vastutav selle eest, kui mõnel Administraatoril või VIP-il on eemaldatud õigused seetõttu, et ei suudeta või ei ole loetud meie serveri reegleid.

 

Lubati teha politseisse avaldus jne, mida ma soovitan tal ka kõike teha. Ainuke asi mis vähemalt minu arvates on seaduse vastane on mind ähvardada DDOs rünnakuga ning ütles, et Kohilas see kõik toimis ja sai valuraha ka nii, et Kohila, nüüd teil nati infot kes teile võib paha teha vahest.

 

 

Isiku nime ma ei tea, kuid tean järgnevaid andmeid

Tema ip : 84.52.42.143

Sündinud: 1994 15 september

Isik elab Tallinna lähistel.

 

Ning kindlasti kui see kaua ootatud Politsei avaldus tuleb saan teile öelda ka tema nime.

Tõestus:

http://www.upload.ee/image/3612791/ahvardus.png

 

Võibolla natukene ülepingutamine, kuid tundsin, et pean teavitama teid antud isikust kuna ta ähvardused/lubadused läksid juba liiga kaugele. Ning "äratõusnud alakas" nagu ta mulle ütles, on ka kindlasti tore olla.

 

Minu andmetel sellel isikul vähemalt selle nimelist kasutajat siin foorumis pole, aga ip alusel saaksid kindlasti mõned vaatada, kas see võibolla nii.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.