Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Purelized SMURF EUNES - STREAM

Soovitatud postitused

Need kes teavad mind westis need teavad , westi accist pikka juttu ei tee , ~Skill plat+

Main role: Adc

 

Pelan season 1 alates.

Mängu staaz 5k~ pela

 

Selle smurfiga eunes alla 100 pela atm , alles tehtud konto , üritan nädalaga 30 ära saada, hetkel 21 , boost on peal , streamin ja teen sõpradega normaleid , kes vähegi huvitab tahab ka pelada siis pm ingame Purelized.

 

Stream link http://www.twitch.tv/nologictv

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu teada olid sul mingid teemad inimeste ülelaskmisega? ( ei ole kindel)

 

Igatahes gl streamimisega, vaatan ka veidi!

 

tegu on jah scammeriga(lasi ka minu üle) aga mängida ta oskas. Ilmselt hammer inc.

 

4wRVN.png


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegu on jah scammeriga(lasi ka minu üle) aga mängida ta oskas. Ilmselt hammer inc.

 

4wRVN.png

 

Mulle lubas ta kallale tulla vms, tahtsi kokku saada ja kakelda minuga. Ei osanud mängida.

 

Eile ja täna vaatasin, mõlemad päevad offline, millal pelad ?


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

tore manipuleerimine kahe accountiga? Ei oska mängida? No kui sa ennast paremaks pead siis jhm. Pole sõnu. p0lt mis paska ajad, sa ei tea tõsiselt midagi selle scami teema koha pealt niiet palun ära räägi , asi ammu ära liftitud ja tegemist ei olnud minuga

 

ja eile oli stream sees kuskil 2-3h täna jälle

Muudetud liikme Latemo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis manipuleerimine? Sa ei suuda endale selgeks teha, et oled scammer ning ei ütle seda välja. Mottet vend oled, pole midagi öelda. Loodan et modedel on aega sinuga tegeleda:)

 

Lasi üle ka kasutaja marcelius vms, mingi aeg tagasi.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea kahjuks mida sa sonid? no kui see mina olin siis peaksid foorumi ipd ka klappima jne? Ja sa ei tea mind üldse . Ja kui sul midagi tarka ei ole öelda miks üldse siia mu teemasse midagi postitama tuled?

 

Sõnavabadus;) niikaua kuni sa ei teadvuata, kes või mis sa oled, on sinuga raske asjadest rääkida. Vähemalt järgmine kord proovi paremini enda räpaseid jälgi peita. Ega ma poleks muidu jälile saanud aga see nologictv ütles rohkem kui tuhat sõna. Mine otsi mõni teine foorum, kus olla. Olen kindel, et (ex)-scammerid pole siia foorumisse teretulnud


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi ongi selles et ma ei ole siin foorumis kunagi varem olnud lol ja see et streamin samas channelis ei tähenda et ma sama inimene olen :D Sina ka oma järeldustega. Jah , ei ole midagi sõnavabaduse kohta öelda aga siiski , kui sul pole midagi tarka öelda , miks raiskad oma aega mingi trashtalki peale?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ei ole võõras , me mängisime koos westis samas tiimis . Ja ma ise streamisin viimate kuskil s2 siis kui own3d.tv oli veel üleval , ei ole twitchis varem striiminud ja enda acci ka polnud ja nüüd viimased 2 nädalat tema oma kasutanud , teengi hetkel enda oma kuna tema tiimiga ei tule midagi välja ja hakkan eastis smurfiga pelama nüüd. Loodetavasti saan smurfi 30+ enne season lõppu ja gold-plat vähemalt Hetkel 22 , streamin varsti http://www.twitch.tv/purelizar/

Muudetud liikme Latemo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.