Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Avame peatselt uue ja omalaadse ´minecraft serveri.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

https://www.facebook.com/notes/eesti-minecraft-server-realms-of-fabula/minecrafti-serveri-realms-of-fabula-koodeks/212395035587214

 

Vähemalt üritate midagi uut luua, aga Eestis selline projekt läbi ei löö, sest mängivad põhiliselt väikesed lapsed. Reeglid on üsna karmid. Ma arvan, et reeglitest loetakse läbi maksimaalselt esimene lõik, kui sedagi.

 

Suht naerma ajas see:

1.2 KUI SA OLED LAPS, SIIS ANNAD NEID REEGLEID LUGEDA OMA EMALE JA ISALE VÕI HOOLDAJALE!


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõtlesin et loen reeglid läbi.. Aga lõpuks vaatasim et need nagu eesti seadused, see punkt et näitad vanematele vms on nüüd küll naeruväärne.. Arvad et emad, isad viitsivad lugeda reegleid mingis eesti minecraft serveris kus pole suuremat karistust kui ban vms.. Aga edu ;)


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsi, reeglitega on veidi ülepingutatud, ei tundu enam serveri vaid vanglana, kuid edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eesti Minecraft server - Realms Of Fabula Tähtis ei olegi, et sina loed, oluline on, et kui sa oled laps siis loeksid seda vähemalt sinu vanemad. Serveris sees on ka kokkuvõtlikumad reeglid. Aga nendega saad tutvuda juba 25-dal, kui serveri avame.

8 minutit tagasi · Meeldib

 

lol

Muudetud liikme SpaceMan'i poolt

uS4aov.gif 76561198069948585

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Reeglitega on ikka kõvasti üle pingutatud, sest lugemismaterjali oli seal ikka väga väga palju.:)

Ütlen ise ära, kui ma olen nende 2-3 aasta jooksul mc mänginud, pole ma peaaegu üheski serveris reegleid läbi lugenud, kuid ma ei taha nüüd öelda seda, et ma neid rikuksin, vaid inimesed tavaliselt ei viitsigi neid lihtsalt lugeda.. no saan aru kui serveris nii 12 reeglit vms, aga teil on neid seal OH GOD :D

 

Edu serveriga siiski.

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.