Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kodulehtede tegemine/disain/haldus

Soovitatud postitused

Tere maailm!

 

Teen soodsalt kodulehti vastavalt Teie vajadustele. Kodulehti koostan kasutades HTML või ASP.NET programmeerimiskeeli. Vajadusel võin ka koostada kodulehti kasutades PHP'd. Kõik soovid/hinnad kokkuleppeliselt.

 

Huvi korral saada kiri postkasti (võite ka probleemide korral küsimusi esitada :D ): veebiteenused@gmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei ütle, et see koduleht kole on, vaid lihtsalt oleme sellistest disainidest välja kasvanud. Soovitan uurida HTML5, sellega saab päris palju asju teha.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Võiks midagi teisiti välja mõelda HTML vananenud

 

Kuidas kellelegi. HTML on kõige lollikindlam, seepärast ei tohi seda keelt ära unustada :D . Kuid HTML pole ainuke oskus. Ilmselgelt kasutavad moodsad saidid PHP'd ja ASP.NET'i , kuid suur osa veebilehtedest on ikkagi HTMLis.

 

Ma ei ütle, et see koduleht kole on, vaid lihtsalt oleme sellistest disainidest välja kasvanud. Soovitan uurida HTML5, sellega saab päris palju asju teha.

 

 

Kõik oleneb sellest, mida soovitakse. Kõik ei soovi mingeid X kujundusi...Praegustest kogemustest võin öelda, et üldiselt soovitakse midagi lihtsamat. Muidugi on see kõigile selge, et HTML funktsionaalsus pole nii suur nagu PHP või ASP funktsionaalsus. HTML5'l endal pole viga midagi, protsessiribad ja puha :D

 

 

Pane tähele! Tegelen ka haldusega, antud situatsioonis pöördus minu poole inimene jutuga: "mulle meeldib see disain. Hea ja lihtne. Laadisin selle kujunduse alla kuskilt veebilehelt (Quackit ???) ja palun lisa siia-sinna see ja see tekst kuna ma ise ei oska, sest ükskord proovisin aga rikkusin kõik ära"

Muudetud liikme aspx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HTML ja PHP pole üldse võrreldavad keeled. HTML tekitab browseris pilti, teeb lehe kujundust, PHP toimib serveris ja annab ette infot selle pildi, lehe koostamiseks (automatiseerib mitu rida tabelile teha, võtab andmebaasist foorumi postitusi, arvutab kellaaega või midagi muud) ainult PHP ga lehte teha ei saa kuna tal puudub visuaalne väljund, PHP genereeribki HTML väljundi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

IS õpetatakse vähemalt seda, et HTML ja CSS tavalist enam pole mõtted kasutad nii nagu oli seda ennem, sest nüüd saavat ka lehe ilma HTML ka üles teha. See ei ole minu välja mõeldis, see on õppejõu välja öeldud lause.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsi huvi pärast, millega siis leht tehtud on? Minu teada on ainult kaks varianti, HTML ja uuem HTML5 ja HTML5 peaks olema ainult HTML täiendus, paljud asjad on vanast üle võetud ja lihtsalt on lisandunud uusi ja paremaid võimalusi.

Muudetud liikme toru-loru'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellistel disainidel pole ju mõtet, täielik katastroof(See on veel lihtsalt öeldes). hakka õppima html5, css ja css3 ja saad teha korralikke disaine, kindlasti ära kasuta palju fonte ja erinevaid värve, kasuta sitee http://colorschemedesigner.com/ saad korralikke värve, mis kokku sobivad.


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.