Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Cpt Sunshine Päevik

Soovitatud postitused

Tere,

 

Mõtlesin siis hakkata League of legends päevikut pidama, kes tahab minu kohta lähemalt teada League of legendsi teemal saada, leiab endale kõik vastused siis päevikust.

 

> Millal Alustasin League of Legendsi mängimist?

Suvel 2011

 

> Kaua oled mänginud?

Enamjaolt olengi mänginud iga päev mõni päev kõvasti rohekm tunde mõni päev ainult 2-3 mängu.Kõige suurem paus oli mul 2012 aasta suvel kui 2 kuud pm ei mänginud.

 

> Vana oled?

Olen hetkel 15 aastane sünnipäev on 30.november'il

 

> Selle seasoni eesmärk?

Selle seasoni eesmärk oligi Platinum V , ma tean ,et see ei saa kerge olema aga ma üritan pürgida sinnapoole. Mis sai mul ka täidetud!

 

> Järgmise Season eesmärk?

Järgmise seasoni eesmärgiks saab mul kindlasti olema diamond eks näis vbla ka kõrgemale.

 

> League of legendsi eesmärk (Mis Tieri soovid saada)?

Põhimõtteliselt kui võib öelda siis elu eesmärk on Challanger saada kunagi , aga sinna on väga kaua aega veel eks näis mis vahepeal juhtub.

 

Lisa informatsion:

Tier: Platinum V - Kog'Maw's Warlords

IGN: Cpt Sunshine

Server: Euw

Ranked G: 644 mängu, 333 winni ja 311 losei. (atm)

Solo/Duo Q: Põhiliselt pelan VALTERRRRRRRRR'iga duo ja vahest ka solo q.

S1 rank: Unranked

S2 rank: Bronze

S3 rank: Gold

S4 rank: Platinum V

 

Postitan siia oma mängudest screenshoote ,pentakille,videosid jne.

 

GOLD V (S3 2013)

gold_v.jpg

 

Season 4 eesmärgiks oli saada Platinumi mis sai ka mul teoks.

back_in_plat.jpg

 

Lisaks andke kindlasti tagasi sidet: mida paremini teha ,kuidas paremini läheks,võite ka kiritiseerida (buildi,farmi jne).

 

NB: Uuendan Oma päevikut tavaliselt õhtuti pärast 18:00!

Muudetud liikme Olla123'i poolt

Retired League of legends/CSGO caster - Sunshine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

mhm mid mu main lane :D

 

Dariusega lammutame siis kui midi ei anta demm :D

dariusega_op.jpg

 

Ja siis tuleb mu main ahri :D

Cpt_Sunshine_Paevik_demm_1.jpg

 

OP

 

Vabandan ,et unustasin eile lisada, täna jälle õigel ajal lisan.

 

Täna päevased mängud,

 

Ja siis minu op amumu tank :), meie õnneks käks syndra afk ja saime easy win sellessuhtes aga oleks syndra mänginud oleks see kindlasti oma max 20 min juurde, kõvasti raskem oleks see olnud aga jah saime hakkama. :)

lisada_veel_amumum.jpg

 

Ja siin on mu ahri mäng millega ma sõna otses mõttes freezisin mid gamei ryze vastu, lõppus ma enam ei farminud, aga adc got bursted down.

2_lisada_ahri_pwning.jpg

 

See mäng oli tottaly nagu full armor/ap runes mul midis haige defesive mängis ootasin jungle ganke , muidugi kha üritas mind burstida aga ahri roami vastu ei aita miski that r (L). outfarmed kha ka veel mid gameis.

3_lisada_ahri_pwng.jpg

 

Lõppuks sain siis Gold V seriesesse. wish me luck :)

 

Kiire viimane õhtune pela,

 

Oli tõsiselt raske mid üle pikka aja üritasin roamida nii nippet näpped jäin lanes tänu sellele farmiga taha mingi ca 20 ja sain roamides aint assiste aga njah lõppuks aitas farmgi midagi jne. Tiim oli hea tegin duo Senesiga tõeline blitzh juker next "Blitzh master" :D

upload_me__1__ahri_carry.jpg

Muudetud liikme Olla123'i poolt

Retired League of legends/CSGO caster - Sunshine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kaotasin siis oma teise promo mängu kahjuks oli tiimi jungler nii ikka suhteliselt negatiivne jne ja tiim work puudus ka tänu sellele andsime niisama 3 dragonit ja towereid ära.

ahri_lost.jpg

 

Njah kui tee mulle midi ei anna siis ma pean support Threshiga carrima oma adc ära, ja sealt ta tuli Gold IV

dont_let_me_mid___i_am_good_thresh_atleast.jpg

 

Meil oli siis mid lane eve kes kõvasti failis sai alguses kahjuks 0/3 endal ka läks bottis blitziga raskeks kuna jah mai suutnud oma adc kaitsta nii nagu vaja aga jah gg wp , enemy tiim oli see kord parem.

enemy_team_better.jpg


Retired League of legends/CSGO caster - Sunshine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänased kolm mängu mis ma jõudsin kooli kõrvalt teha (ranked) olid 1 w ja kahjuks tuli vastu võtta 2 losei.Loodan ,et järgmise võidan ei soovi alla kukkuda.

 

Tänane esimene mäng läks suhteliselt hästi kuigi 1n1 selle nasusega oli absoluutselt võimatu mai mõista full armor rune see vend ja impossible 2 kill ma tegin talle ühe hittiga 23 damg :(

jax_carry.jpg

 

Siin siis kaotasime mängu tänu sellele kahjuks kuna (rene,corki,leona) jäid busti ja said trappi enemy sai kohe baroni ja team communicate langes nasus läks nii agresiivseks ja negatiivesks ära.

ahri_win_lane_team_lose_game.jpg

 

Dianaga top lane võidetud rammus 10 minutil out farmed ca 25 ga aga kahjuks bot ei suutnud vastu pidada 22 min ez quadra...

diana_game_just_this_team_wheres__me_luck_now.jpg


Retired League of legends/CSGO caster - Sunshine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Meie top lane oli nii negative ja jarvan kogu aeg ainult mõnistas meid kui ka enemy tiimi.

cait_lost_.jpg

 

Tuli ka see esimene võit siis täna ära zediga rumble ostis väga paju hpd ja armorit raske oli...

zed_carrys.jpg

 

Ahri ostis rodi ja teda oli võimatu tappa... ja zonya

zed_carry_40_lp.jpg

 

Tf-iga on raske tõsiselt veigari vastu kui ta sis burstib 1n1 late game ult 1000 damg.

tf_cant_carry_vs_veigar_24_lp_down.jpg

 

Mid gamei võitsin aga see bc ja gravse said kogu aeg malphite'lt ganki ja malphite ultis ja sealt need kaks killi tulid.

diana_lose_the_game_7_lp.jpg


Retired League of legends/CSGO caster - Sunshine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ahri carrys the game :D and good teamwork too, tglt oli väga 5+ tiim work ei saa midagi halba öelda kõik mõistsid kõiki :)

21.09__1__ahri_wins.jpg

 

Riveniga lht farmisin toppis ei midagi erilist,ootasin late mid gameini ja siis näitasin oma damg enemyle muidu hea tiim oli.

21.09__2__riven_win.jpg

 

Ryzei siis päeva esimene kaotus, sain kõvasti mid gamesi rape enemy j4 mitmeid kordi avastasin ennast 1n3 või 1n4 kus alati oli j4 põhi tegelane kes mind ründas.

21.09__3__ryze_lose.jpg

 

eziga niisama soojaks enne ranki :D ega jah pidi try hardima :D hihi

ez_1000_farm.jpg

 

Aatroxiga sick tank ja mäng carritud.

22.09__1__aatrox_tank_as_hell.jpg

 

Akaliga ei suutnud carrida :/

22.09__2__akali_lose.jpg

 

Tiim vingus kogu aeg ja lõpuks oli 1n5 raske juba kui jäin ainsana ellu.

22.09__3__ahri_cant_carry_everyone.jpg

 

Enemy tiim sai alguses paremini ära ja nende farm oli parem , endal läks mäng ka natuke halvasti farmi poolest.

22.09__4__Wukong_top_lost.jpg

 

Asheiga läks hästi pole pikka aega temaga pelanud vaatasin ,et puszu pelas Wordil ashe ja mõtlesin ka proovida jälle :D

22.09__5__Ashe_still_op_with_bc.jpg

Muudetud liikme Olla123'i poolt

Retired League of legends/CSGO caster - Sunshine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vabandan inimeste ees kes ootasid uusi pilte aga neid ei tulnud oli endal palju tegemist jne asju.

 

ahriga siis win ei olnud raske mäng!

25.09__1__ahri_wins.jpg

 

Aatroxiga kerge carri ja win.

25.09__2__aatrox_win.jpg

 

Zediga midis kerge võit enemy mid lane sai zonei ja bursti korduvalt.

25.09__4__zed_win.jpg

 

See oli siis källegi üle pikka aja tasavägine mäng pm oli see mulle tähtis kuna oli vaja võita ,et gold IV tagasi saada. pm meil top lane kaotas mid oli suht tasa farmiga olin ees mid gamesis nö carrisin orianna ultiga ühe fighti ära ja sellest piisas ,et lategis irelia in ja ma ult ja team fight oli võidetud enemy ei saanud väga midagi teha.

25.09__5__orianna_win.jpg

 

Zediga suht lebo win selles suhtes annie võttis clease ,et minu ulti counterida aga kuna tal ignitei polnud oli ta suht easy kill.

25.09__6__zed_win.jpg

 

Tänased mängud siis:

Riveniga võitsin toppi lee sinni vastu tapsin ta ühe korra ära siis uuesti ja olin juba 2/0 siis tuli rammus ganki ja tapsin tema ka kuna ta hp oli alla 300 siis suutsin uuesti lee tapppa kes tuli just kodust.

25.09__6__zed_win.jpg

 

Aatrox jungle 1n5 sisse lulu ultib mind ja enemy team sai kõvasti ccd ahri mid ja ez adc koristasid enemy ära ja nii see võit tuli.

26.09__2__aatrox_win.jpg


Retired League of legends/CSGO caster - Sunshine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei ole aega olnud olnud oma päevikuga tegelda! Hakkan millagil uuesti täitma see kord (normal&ranked [3x3 or 5x5])


Retired League of legends/CSGO caster - Sunshine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hakkan uuesti siis oma päevikuga tegelema, suutsin siis boostida oma sõbra bronze V - Silver , alla nädala pm asi oli siis niimodi ,et nädala sees palju ei jõudnud teha aga reedel-pühapäeval ca 25 mängu ja suutsin ära teha. elo_boosting_first_silver.jpg

 

Kes soovivad bronze-silver bootsi siis aitan meeleldi odavalt: hinna saaksime kokku leppida skypes: olks98. Tavaliselt teen min 2 eur divison ja kui saad vähe lpd siis 3-4 eur, divison vahet ei ole mis divison oled kas või esimeses 2 eur divison.(üritan nii kiiresti töö ära teha kui võimalik).


Retired League of legends/CSGO caster - Sunshine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.