Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Estonian Rekkameeste Server[ERS][0.3X]

Soovitatud postitused

samp_l10.jpg

 

Hey vahvli rahvas!

Mõtlesin, et postitan siia selle serveri kuna endale meeldib siin mängida ning loodan, et ka teil oleks hea selles serveris mängida.

 

Töökohad serveris

 

Rekkajuht

Politseinik

Kuller

Maffia

Mehaanik

Teetööline

Tavaline töö on ikka rekkajuht. Toimub ka suuri konvoisi kui ka väikeseid.

 

Omanik/adminid

 

Omanik: Die Hard

Adminid: Max_Zander, Klaabu, [PKDF]BLACK_NINJA, Timo ning Tony

 

 

 

Eventid

 

Serveris tehakse palju evente aga tehti reegel, et evente võivad teha adminid ning vlubid, hetkel on ain üks clubi mille nike son "Panters". Clubi omanik on Timo.

On käimas ka hetkel WRC Rally seeria täpsemalt saate lugeda foorumist.

 

Pole enam midagi erilist lisada, suurema info saate teada foorumist ning ise serverisse tulles.

 

INFO

Serveri IP: 188.92.161.60:7882

Foorum: http://eestirekkamehed.forum.co.ee/

FaceBook: http://www.facebook.com/groups/eestirekkamehed/

Tulge liituge serveriga!!!

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nägin siin seda postitust, ning oleks nii mõndagi lisada. Esiteks, server ei ole hetkel seal kuhu pool aastat tagasi lootsime jõuda. Nimelt skripter, kes meil oli, on nüüdseks eraeluga nii hõivatud, et ta on esiplaanilt taandunud ja me ei ole leidnud asendajat, aga loodame tema tagasitulekut. Küll aga on äärmiselt huvitav see, et kuna server on hetkel sisuliselt pool aastat olnud samasugune ja suuri uuendusi pole olnud, on meil jätkuvalt mängijaid. Igal õhtul eksib meile serverisse ära pea 20 inimest. See on ka põhjus, miks me ei ole oma asju kinni pannud ja ootama jäänud, kuniks leiame endale usaldusväärse skriptija.

Lisaks käib meil aktiivne WRC sari, mille etappidele tuleb keskmiselt 15-20 inimest. Hooaeg on juba lõpule lähenemas, aga äärmiselt tore, et nii palju osalejaid on. Samuti tehakse aktiivselt videosi serveris, mis youtube'i pannakse, see aitab väga kaasa sellele, et uusi inimesi tuleks. FB grupis on meid juba 170. Millest enamus enam ei mängi, aga lahkuda ka ei soovi grupist, kuna tahavad olla uudistega kursis.

Hetkel ongi asi selle taga kinni, et skripterit oleks vaja, kes teeks korralikud firma/kompanii skriptid, payrate süsteemiga jms, et me saaks firmad avada. Samuti teha atraktiivsemaks teisi ameteid.

Mõned, kes on aastaid mänginud kuskil tipp serverites ja tulevad sinna ning näevad, et igav. Teile pole mul muud öelda, kui nobody cares. Kõigile ei saagi kõik meeldida, aga kui serveris on iga õhtu 20 inimest, mis on Eesti keelsete serverite hulgas äärmiselt suur number, siis ma ei ütleks, et me ns higistame. Inimestele meeldib seal. Omanik on 20+ , Kaasomanik 19a, Adminid 15-20 aastat vanad, seega sellist juttu küll ei saa olla, et tatid on serverit vedamas ja ei tea ise ka mida teevad. Meil kõigil on piisavalt vanust ja mõistust, et kord majas hoida.

Ma ei teinud seda postitust, et meile veel rohkem mängijaid meelitada ja seda serverit üdini kiita, kuna ma ise ka tean, et server ei ole hetkel veel päris valmis, vaid poolik. Pikk tee on veel minna. Ma tegin selle postituse, et selgitada, miks on seal vb hetkel "igav", enne kui sinna lahmima tulete ja maha tegema seda.

 

Tänan tähelepanu eest ja edu kõigile ! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Iseenesest on server hea mulje jätnud, kuid kahjuks pole mind õnnistatud loaga seal mängida, nimelt tegin foorumisse kasutaja ära ning, kui mõne aja pärast üritasin uuesti foorumisse minna, siis olin juba banni saanud reasoniga "Muuda nime"... Omanikud ja asjad võivad ju täisealised olla, kuid kui serveri asjaajamine on selline, siis pole ju midagi suurt loota.


Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Milleks siis üldse kasutaja pagendada kui kohe on võimalik uus konto teha? Kas endale ei tundu see naeruväärsena? Kui keegi registreerib 'ajuvaba' nimega siis miks mitte talle kiri saata, et too muudaks oma nime? Kui siis ka aru ei mõista on ban täiesti õigustatud, ning ban'i all ma mõtlen siiski seda, et uut kasutajat pole võimalik teha.


1381093200_15_1_EUR_3_default.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, ei ütleks, et nimi "banaanikoor" nüüd nii väga ajuvaba oleks või olen lihtsalt mina nii loll ja labane, et ei saa sellest aru.

Tegelikult tekkis küsimus, mida peetakse üldse silmas ajuvabade nimede all? Või peabki nimi sisaldama sõna "aju"?

Lisaks sellele tundub veel ka naljakas reason bannimiseks see, et nimi on sarnane.


Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.