Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

DJ Klubi RAVECAST otsib liikmeid.

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Olen siin, et teile teatada, et DJ Klubi "Ravecast" otsib selleks hooajaks uusi liikmeid. Kõik kellel on huvi DJ'nduse vastu, võivad läbi hüpata.

 

Räägin teile omast kogemusest kuidas sealne asi käib:

 

Ravecast'is on kaks noorhärrat, kes juhendavad ja õpetavad teid. Kõiksugu küsimusi võib nende käest küsida, sest lolle küsimusi pole, kuna kõik olid kunagi algajad.

Teid õpetatakse mängima kahe plaadimängija ja puldiga. Tehakse teile selgeks mida on võimalik teha mängijate ja puldiga.

Algajad saavad harjutamas käia nii palju kui saad õpetajaga aegasid kokku leppida. Kui õpetaja saab aru, et saad tehnika kasutamisega hakkama, siis saad ise ajatabelisse aegu lisada. Lühiajalistel liikmetel on kuu hind 25€, ja inimestel kes on käinud juba üle aasta saavad 20€ eest kuus käia.

Oma kogemusest ütlen, et kõik liikmed on vägagi sõbralikud ja abivalmis. Nende kaudu olen saanud ka paarile üritusele mängima ja olen selle üle õnnelik.

 

Lähemalt saate lugeda siit → http://djklubi.ee/dj-klubi/


ILoveJumpstyle.gif?o=2

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.