Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

DerpFeiss õpib

Soovitatud postitused

Tahaks ka õpida kunsti tegema kuid mul pole mingit skilli veel praegu alguses veel õpin. Mu signatuurid on alles esimesed ning ei oska veel photoshop'i kasutada. Kui keegi oleks nii kena ja isegi pisi pisi õpetaks mind, ma oleks väga tänulik.

 

Olen aktiivsem teises foorumis kuid siin on mu

raamatukogu http://s1298.photobu...387432835736357

 

Muudetud liikme iDerpFace11'i poolt

Zed_Signature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
http://vahvel.net/showthread.php?132070-Signatuuride-tutorialid

 

Siit teemast leiad sa endale õpetusi. muidugi soovin edu! :)

Tänud vaatan üle :)

 

Töö 2

 

Signature.png

Hakkasin nüüd kasutama Gimp'i kuid ei leia kust saab seda Eesti keelseks teha, kas keegi palun aitaks? Üks asi veel, ma ei leia kuidas saab Gimp'iga resize'da mitte nagu välja lõigata vaid väiksemaks teha kas keegi aitaks? Praegu resize'sin Paint'iga ja muu tegin Gimp'iga

Muudetud liikme iDerpFace11'i poolt

Zed_Signature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Netist vaatasin,mingi scale tool pidi olema rotate tooli kõrval.Väga ilus signatuur algaja kohta,mina soovitaksin sul ikka photoshopiga jätkata.

Keele muutmine:http://www.youtube.com/watch?v=I53auwE_SNk

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Netist vaatasin,mingi scale tool pidi olema rotate tooli kõrval.Väga ilus signatuur algaja kohta,mina soovitaksin sul ikka photoshopiga jätkata.

 

Seal pole midagi erlist tehtud imo. Photoshop ikka parem kui gimp. Soovitaks netis kolada, googeldada signade õpetusi ("How to create signatures in photoshop/gimp"). Photoshopile rohkem õpetusi, ei tea kui palju gimp sarnaneb photoshopile.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seal pole midagi erlist tehtud imo. Photoshop ikka parem kui gimp. Soovitaks netis kolada, googeldada signade õpetusi ("How to create signatures in photoshop/gimp"). Photoshopile rohkem õpetusi, ei tea kui palju gimp sarnaneb photoshopile.

Minu arust on väga kena töö,minu esimest signatuurist on see minuarust palju ilusam.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud vaatan üle :)

 

Töö 2

 

Signature.png

Hakkasin nüüd kasutama Gimp'i kuid ei leia kust saab seda Eesti keelseks teha, kas keegi palun aitaks? Üks asi veel, ma ei leia kuidas saab Gimp'iga resize'da mitte nagu välja lõigata vaid väiksemaks teha kas keegi aitaks? Praegu resize'sin Paint'iga ja muu tegin Gimp'iga

 

See, et osa peast signalt välja jääb, torkab tugevalt silma, proovinud renderit väiksemaks teha ja mahutada.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
See, et osa peast signalt välja jääb, torkab tugevalt silma, proovinud renderit väiksemaks teha ja mahutada.

Pea oli kohe alguses siuke ei leidnud teist renderit

Minu arust on väga kena töö,minu esimest signatuurist on see minuarust palju ilusam.

Tänud :)

Seal pole midagi erlist tehtud imo. Photoshop ikka parem kui gimp. Soovitaks netis kolada, googeldada signade õpetusi ("How to create signatures in photoshop/gimp"). Photoshopile rohkem õpetusi, ei tea kui palju gimp sarnaneb photoshopile.

Olen net'is päris palju kolanud muidu tänan ikkagi, et komentaarisid varsti hakkan photoShop'i kasutama

 

Pea oli kohe alguses siuke ei leidnud teist renderit

Tänud :)

Olen net'is päris palju kolanud muidu tänan ikkagi, et komentaarisid varsti hakkan photoShop'i kasutama

 

 

Töö 3

 

Crysis_signature.png

 

Töö 4

 

Assisin_Signature.png

 

Töö 5

 

Sepia_Signature.png

 

 

Töö 6

 

Cs_Signature.png

 

Töö 7 (esimene töö mis on tehtud PhotoShop'iga)

 

 

Fire_Signature.png

 

Töö tuli minuarust halb kuna mul ei ole mingit skilli veel PhotoShop'iga

Muudetud liikme iDerpFace11'i poolt

Zed_Signature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Taust ei sobi sinna, proovi näiteks midagi säravamat. Ja kirjaga oled sa vist iga tööga puuse pannud, lihtsalt ei sobi sinna.

Olen veel uus kuid mis ma kirjaga muutma peaks? :)

 

Töö 10 proovisin midagi uut

 

Lol_signature.png

Muudetud liikme iDerpFace11'i poolt

Zed_Signature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõstke see pigem blogide alla :)


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Tõstke see pigem blogide alla :)

Võib tõsta tõesti see on mu esimene teema ma ei teadnud täpselt kuhu seda teha :). Ja ausalt öeldes olkzzzzz oli minu inspiratsioon nägin kuidas ta teises foorumis signasi tegi ja siis kuulsin kohast nimega Vahvel ja mõtlesin, et hakkan ka kunstiga rohkem tegelema ja kui keegi viitsib võiks mind õpetada midagi tekstiga kuna see on vist kõige halvem mu signatuuride juures.

Muudetud liikme iDerpFace11'i poolt

Zed_Signature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võib tõsta tõesti see on mu esimene teema ma ei teadnud täpselt kuhu seda teha :). Ja ausalt öeldes olkzzzzz oli minu inspiratsioon nägin kuidas ta teises foorumis signasi tegi ja siis kuulsin kohast nimega Vahvel ja mõtlesin, et hakkan ka kunstiga rohkem tegelema ja kui keegi viitsib võiks mind õpetada midagi tekstiga kuna see on vist kõige halvem mu signatuuride juures.

Sulata teksti sisse,näiteks clipping maskiga.Otsi netist tutoriale, siit saad neid väga palju, sigtutorials.com


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

Fire_Signature.png

 

Töö tuli minuarust halb kuna mul ei ole mingit skilli veel PhotoShop'iga

Selliste tööde muhul peaks render jääma jah terve, et tal ei kaoks pealagi ära vms. Ma ise ka ei oska sellised väga aga mõne olen proovinud.

Näiteks see:

XdOx80V.png

Sellel võib tunduda jah, nagu pealaest oleks tükk ära, aga see render ongi veits kantpea : D

Ja, esialgu ei soovitagi teksti panna, kui sa selle paigutust ei oska ja teda pildile sobima.


[h=3]

Du5aX5y.jpg

©sauland[/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võib tõsta tõesti see on mu esimene teema ma ei teadnud täpselt kuhu seda teha :). Ja ausalt öeldes olkzzzzz oli minu inspiratsioon nägin kuidas ta teises foorumis signasi tegi ja siis kuulsin kohast nimega Vahvel ja mõtlesin, et hakkan ka kunstiga rohkem tegelema ja kui keegi viitsib võiks mind õpetada midagi tekstiga kuna see on vist kõige halvem mu signatuuride juures.

 

Võin sulle natukene nippe jagada ja värke :)


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sulata teksti sisse,näiteks clipping maskiga.Otsi netist tutoriale, siit saad neid väga palju, sigtutorials.com

Järgmie töö tuleb sellega

Võin sulle natukene nippe jagada ja värke :)

Ma oleks vägatänulik

 

Selliste tööde muhul peaks render jääma jah terve, et tal ei kaoks pealagi ära vms. Ma ise ka ei oska sellised väga aga mõne olen proovinud.

Näiteks see:

XdOx80V.png

Sellel võib tunduda jah, nagu pealaest oleks tükk ära, aga see render ongi veits kantpea : D

Ja, esialgu ei soovitagi teksti panna, kui sa selle paigutust ei oska ja teda pildile sobima.

 

Enam sellised tööd väga ei kutsu :) millegi pärast ei tulnud üldse heasi välja.

Muudetud liikme iDerpFace11'i poolt

Zed_Signature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.