Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

otsin sponsorit

Soovitatud postitused

otsin sponsorit enda uuele mc serverile mis hakkab põhinema Only Survival/Economyl - ise kogenud arendaja ning olen päris mitmeid aastaid ja mitmeid servereid arendanud (ka servereid mis pole minu omad) , kindlasti oleks asi ingliskeelne ning ostaks ka valmis Reklaamiribad minecraft foorumites planetminecraft jne (10-20 dollarit = 1 banner) , samuti on plaanis ka otsida veebiarendaja endale mingi suurema summa eest ,ning sponsorit otsin põhjusel kuna raha ei jagu kõige jaoks esialgu ,et veebiarendaja , bannerid ja server.... igatahes on mu serveritel olnud 30+ koguaeg sees ning rekordarv oli vist midagi 80 online 1/2 aastat tagasi

 

 

 

Pakun sponsorile: Reklaami uuel veebilehel , Serverisiseselt , Vahvli/teiste foorumite teema-all size 4-ga "Hosted by (Hosti link)" , hiljemalt kui server hakkab teenima pakun 50% tulust , juhul kui tulu ei ületa 80-85 eurot

 

Vajadused:

 

Ram: 2-4Gb

Muud lisad: Dedicated ip (ei pea pakkuma ,kuid kui vähegi lahked olete ära ka ei ütleks kuni me domeeni kätte saame)

 

 

 

 

 

 

 

Kontakteeruge siin , või privaatsõnumi kaudu

 

 

 

 

 

 

Tänades , ning oodates tagasisidet

 

 

Gert

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui suur saab olema mängijaskond?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.