Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Uuendused LoLi alafoorumis

Soovitatud postitused

Hey,

 

Mõned tähelepanelikumad on ehk näinud juba erinevaid väiksemaid muudatusi selles alafoorumis, olgu need tagid erinevate teemade ees või uus alafoorum uudiste jaoks. Mul on veel mitu ideed ja ma räägin neist nüüd natukene täpsemalt.

 

Esiteks, moderaatorid. Hetkel on mul plaanis võtta siia alafoorumisse 2-3 moderaatorit kes tegeleksid ainult selle alafoorumi korrashoiuga ning kirjutaksid ka ise teile eeskujuks erinevaid õpetusi ja arendaksid üldiselt seda alafoorumit. Ma võtan väljavalitutega paari päeva jooksul ühendust ja kui kõik sobib saavad nad kiirelt oma kohale asuda ning tööd hakata tegema.

Teiseks, tuleb uus kasutajagrupp - "Summoner" laheda ikooniga Caffe poolt.

 

SummonerV.png

 

Seda hakkan ma ise andma inimestele kes on minu silmis selles alafoorumis aktiivsed ja abistavad.

Ning viimase ning teile tõenäoliselt kõige huvitavama asjana tuleb foorumi sisene paremus järjestus mille põhjal hakkavad toimuma kord kuus turniirid.

Selleks on meil olemas eraldi süsteem foorumis, mis on varsti kõigile nähtav, kus te saate liituda turniiridega ning võidelda teiste kasutajatega kui teil on tuju ja soov saada paremale kohale. Vastavalt võitudele te liigute redelil ülesse või alla, nagu LoLis on elo. Ning iga kuu on turniir kus bracketid tehakse vastavalt sellele paremus järjestikule, võitjad muidugi saavad auhindu. Kahjuks eelnevatele kogemustele põhinedes saab see olema ainult EUW serveris.

 

Loodetavasti need on teile meelepärased muudatused ning nagu alati olen ma valmis kuulama uusi ideid ja arvamusi.

 

Henry,

Vahvel.Net Juhtkond


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea, mulle meeldib see idee arendada seda foorumi osa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ootan paari LoLi uuendust ja tegelen saja muu asjaga. Moderaatorid peaks tegelt pukki panema.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Embleemi jagamisel tuleks vaadata eelkõige seda, kelle postitused on kvaliteetsed, aktiivsus on teisejärguline. Kõike, mida Redditisse või LoLi kodukale postitatakse ei ole vaja uudiste alla kopeerida, pigem tuleks väärtustada inimesi, kes jagavad teistele õpetussõnu või annavad teada üritustest, mis leiavad aset Eesti või Baltikumi kontekstis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.