Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Täpitähed ja Bukkit config

Küsimus

Tervist!

 

Olen sattunud sellise väikese probleemi ette, et bukkiti plugin configus ei saa miskipärast kasutada täpitähti. Just teksti tõlkimisel, mitte käskluste muutmisel. Minecraftis iseenesest nagu saab neid tähti kasutada (v.a. õ täht), siis võiks nagu saada ka täpitähti kasutada. Ma tean, et htmlis on sellised lihtsad koodikesed täpitähtede asendamiseks, kui tekib probleem või siis muuta ära HTMLI iso variant ja ongi korras. Kas ka bukkitil on mingi toetus sellisele sarnasele süsteemile, et mingi koodi jada teeb mulle sõnasse täpitähe vms?

 

Loodan, et saite aru,

ette tänades,

Sander


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Minuteada on Bukkitil küll olemas see koodi-süsteem. Mäletan, et configisin mingit teksti in-game ja sisestasin mitmeid ö-ü-ä tähti ning pärast manuaalselt configi vaadates, olid need seal ilusti koodina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.