Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Armsad Minecrafti Nolarid.

 

 

Mul on m6nedele teist parimatele m6ned kysimused.

 

Esiteks Kuidas saab teha nii , et on 4 maailma - 2 survivali, 1 Creative ja yks Minigame-sidele

 

Kas keegi oleks nii kena ja aitaks teha neid asju ellu viia ?

Mul l2heb siis vaja -

 

Ehitamis Experti - Ehitaks Epic Ehitusi , spawne, arenas jne... max 2x

Logo Tegemise Experti - max 1x

Koduka Tegemis Experti - max 1x

PremissionsEx AbiVajat kes otsiks mulle Premissione ja soovitaks mida panna.

Inglise keele Experti - max 1x ( ei kasuta minngit google translate)

Pluginate Experti - m6tlen et too tont kes oskaks v2ga h2sti Confida . (ise oskan ka , kui ei leia) max 2x ehk yks on ka developer.

 

ja siis veel sponsureid kes aitaksid 100% selle ellu tuua.

 

 

 

 

k6ik experdid saavad endale rangi alguses mingi sita aga p2rast suurema , sest vaja usaldust - mudu annan mingi op rangi ja k6ik tuksis ... :D

 

 

Servu teen 8gb servus kus on minigames survival ... et see asi peaks t66tama kindlasti kuna eestis minu arust pole yhtegi servut mis on m6eldud peaaegu 100% Ainult minigameidele..

 

Eesti keel pole just k6ige parem , selle jutu j2rgi saaks aru nagu WTF ?

 

Aga t6esti l2heks neid inimesi vaja. Rangid m6tlen ma ise v2lja ja teen k6ik ise.

 

Ma ei viitsi lugeda mingeid m6nitavaid, solvavaid kommentaare, sest seekord pole asi nali nagu tavaliselt - ma t6esti tahan seda epic servut teha .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Epic serverit sellest küll ei tule, kuna esiteks sa oled omakasu püüdlik ning põhiline on, et raha tuleks, seega jätaksid serveri unarusse, nagu sa seda koguaeg teed. Teiseks minigames server on täiesti olemas ning isegi see pole "epic", seal ei käi inimesigi vist, ainus võimalus inimesi saada on teha välismaa server. muud mul sulle öelda pole, lihtsalt teadmiseks sulle kui ka teistele :)

 

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/multiworld-v-2-0/ see peaks olema see mitme maailma plugin mida sa otsid...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Pluginate Experti - m6tlen et too tont kes oskaks v2ga h2sti Confida . (ise oskan ka , kui ei leia) max 2x ehk yks on ka developeir."

Niimoodi ei saa sa kedagi endale appi. 1. Kasuta numbrite asemel täpitähti, näeb väga-väga ilusam välja niimodi. 2. Ilus ja hea logo ja ainulaadne ja ilus koduleht läheb sulle ka maksma. Ja koduleht sõltub, kas sa tahad mingit sitta mida keegi isegi ei taha näha, siis võid jah mingi 5 € maksta. Aga korralikud lähevad 20-40 € arvatavasti. Nii, et sa pead ikka väga kindel olema, et see õnnestub muidu võid päris karmilt miinusesse jääda. Ja ma arvan pluginate tegijale peaksid ka maksma, ega tema näeb ka vaeva. Ehitajad vast ei taha, ehitada niigi fun.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mai m6tle sellist kodukat kus v6tad mingi notepad++ v6i mis iganes lahti ja teed HTML, CSS v6i mis iganes .. seda oskan ma ise kah ,aga m6tlen kui osta see .net endale - see pole kallis ju mingi 10 aastas vb max.

 

sponsori v2rk on selline , et kui raha hakkab sisse voolama ja keegi on aitand et see juhtuks , siis saab sponsor oma raha endale + ming kasum aga ei hakka sisse voolama siis sponsor j22b rahast ilma - see on riski v2rk.

 

Experdi eest saate mingi rangi. Ega te ei pea nolama seda asja , et 24/7 istun arvutis ja aitan - mingi p2ev t66tad - ehitaja muidugi rohkem .

 

Nagu ytlesin mida rohkem usaldust seda k6vem rank .. Experdid saavad rangi jah kohe nt mingid - Ehitaja saab kindlasti - Ehitaja rangi :D

 

Ega ma r22gin kogu aeg niimoodi , 2rge v6tke sydamest seda asja et m6lisen :P

 

Teised saavad Abistaja . Mai tea t2pselt .

 

Raha teenin Prantsusmaal suviti , vendade juures t66tan ...

 

aga eestis annan v6lga olen sponsoriks ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaadates su postitust ja su kõnepruugi, arvan ma, et sa oled 13-15 aastane poisike, kes käib isal / vennal / onul ehitusel abis lammutamas ning näed välja üsna selline isik, kellega ma ei riskikski koostööd teha. Nagu näha su jutust, sul ei ole mingit garantiid, et asi töötab.

 

E: Lugesin hiljem su postitust ja õigus mul oligi :D

 

Igastahes, soovin muidugi edu, kuid võiksid asja rakendada pisut täiuslikumalt. See on suts üle ladva visatud värk.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.