Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

I Just LoL'ed

Soovitatud postitused

Tervist,

Teen siis kaa väikese päeviku/blogi enda lol'i seiklustest. Alustaks siis sellega, et olen üsna algaja veel. Olen mänginud seda healjuhul poolteist aastat pausidega. Alles mõned päevad tagasi jõudsin lvl 30, ning olen mõned ranked mängud kõigest teinud - hetkel siis 2 võitu ja 1 kaotus.

Loodetavasti saate tulevikuks häid nippe ja nõuandeid anda parandamaks enda taset.

Eelistan mängida ad carrysid.. või siis viimasel juhul ap/sup.

 

Postitan siia siis viimased 2 ranked mängu:

 

corkilol1.png

 

lolez1.png

 

Ja siin siis veel üks pilti väärt mäng (Tavaline, draft):

 

Corki_1.png

 

Üritan päevas tavaliselt ikka mõned tunnid mängida, kui vahepeal närvi ei lähe. :) Töö kaa muidu veidike segab aga mõned tunnid saab ikka mängitud. Eks ma hakkan siia ülepäeviti pilte siis viskama.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Edu sulle. Ainuke soovitus vist olekski see, et mängi seda mängu nii nagu sul polekski tiimikaaslasi ning ära looda kellegi peale.

 

^ Väärt soovitus.

 

Said omale mõistliku interneti/arvuti millega pelada või mängid ikka ping 9000? :D

Sa varem Westis polnud? :O

Muudetud liikme Jay Rock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Edu sulle. Ainuke soovitus vist olekski see, et mängi seda mängu nii nagu sul polekski tiimikaaslasi ning ära looda kellegi peale.

 

Päris nii ka ei saa, aga madalamas elos aitab see kidlasti. Samuti mängides champe millega sa suudad terve nende tiimi võita, adc või suppordiga on see natuke raskem.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Okei.. siin viimased matchid siis,

 

RECENT_MATCHES.png

 

Ning esimest korda leagues, kohe Silver IV - täitsa rahul, üllatunud et bronze skippisin..

 

silver_4.png

 

Jah, mängin päris palju Corkit, lemmik champ siiski.

Üritab siis gold tierini jõuda.

 

Peace..


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei hakka uut päevikut pidama, andsin selle konto vennale ning tegin EUW endale uue kasutaja (Alstars, kes tahab lisada).

Hetkel olen level 18, kobistaks kiiremas korras 30 ära - ideaalis tahaks oktoobri lõpuks goldi saada, aga eks näis.

 

Mõned normalid mis arvutist leidsin,

 

morgana.png

 

DIana.png

 

Corki__yo.png

 

Wish me luck. ^^,


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Skipisid sellepärast bronze, et uue süsteemiga on nii,et kui 30 saad siis sul on lahtine league e. pead 10 mängu tegema. Kui võidad 10 mängu row siis saad otse Gold V kui on näiteks 5-5 siis saad Silver V 4-5 ja alla selle bronze

Pole tõsi. See oleneb kõik sellest, millise MMRiga vastased sa endale saad. Sa võid 10 võiduga minna ka S1 või siis lausa G3. Kui duod kellegi kõrgega, siis võid veel rohkem tõusta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.