Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kasutaja saatis eile ( reedel ) postkasti kirja küsimusega, et kas mul on talle teenust pakkuda, sest tal oli hädasti raha vaja. Kuna kasutaja oli varem mulle teenust pakkunud, siis mõtlesin, et okei las leveldab mulle combat statse (str,atk)

 

pilt küsimusest.

mail1kusimusegapappi.JPG

 

Ühesõnaga leppisime kokku, et las leveldab mul statse 500k väärtuses, andsin aega terve nädalavahetuse.

 

Andsin talle siis parooli ja ütlesin, et võib 500k kohe ära võtta kui tal väga kiire on.

Kasutaja ütles seepeale, et alustab leveldamisega.

 

pilt postkastist ( alumise emaili saatsin mina, tema kirjutatud on see, et alustas tegemist. Seetõttu kahtlane, sest tüüp oli kustutanud esimese

mailist ära.

pwandsin.JPG

 

Täna siis logisin kasutajasse sisse ja polnud leveldatud ühtegi levelit, kasutaja seisis lumbis purskaevu kõrval ja asju ei olnud, läksin panka ja vaatasin, et ka pank tühi ilusti. Panga väärtus oli üle 1 miljoni, 800k sula ja igasugust muud träni täis.

 

bank1.JPG

pank2.JPG

 

Teema tegin sellepärast, et hoiatada teisi kasutajaid ( ise ma väga kurb selle üle ei ole, et miljoni kaotasin, kuid asi on põhimõttes ja kellegil teisel võib asi halvemini lõppeda ) + see, et kasutaja pani mulle negatiivse profiili sõnumiga "scammer" :D

 

 

Nüüd kasutaja on saatnud mulle mitu PMi roppude sisudega ja kiitleb oma elu üle ja oma palgaga :D

Stiilinäide kirjast :D ( see tuli peale seda, kui kirjutasin, et mul savi ja teen teema siia foorumisse )

stiilinaide.JPG

 

 

Eks andke oma kommentaar ja kui tahate rohkem pilte vms ( vb saate isegi niisama mu postkasti vaadata ) siis küsige.

Lihtsalt arvan, et sellistel "ärimeestel" pole kohta siin foorumis. + võiksite eemaldada mu profiililt negatiivse feedbacki.

 

Tänud.

 

 

EDIT: Nimi isikul arvatavasti K***IS **S*UU ( nime avaldan modedele ja adminitele )

Muudetud liikme kaurr'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.