Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

RolePlay Server (Avaldage arvamust)

Soovitatud postitused

Tere Vahvlid!

 

Mul on kõigile vahvlitele küsimus.

Kas keegi oleks huvitatud RealLife serverist Minecraftis? (Seletan täpsemalt allpool :))

Kas hakkaksite ka seal mängima ning kas teile meeldiks see idee?

 

Ideest täpsemalt:

Nimelt server on nagu tavaline Survival MineCraft. Asi on lihtsalt selles, et sinna on lisatud päris töökohad (nt. Politseinik, Kokk jne). Lisaks on seal maakonnad, linnad, külad. Rangid ja Pluginad meenutavad kõik päris elu. Põhimõte on nagu igal Survival serveril, et mängija arendab enda kodu, teenib raha, tapab kolle jne.. Server pole veel valmis, aga meil (paari sõbraga) on juba pool valmis mõeldud ning veidike ka teostatud. Lisan kindlasti ka endale rahateenimis võimaluse (SMS teenused).

 

Miks tulin siukesele mõttele:

Tulin siukesele mõttele, sest enda serveris (GofeCraft PvP) ei käi enam üldse mängijad ja ilmselt sulgen serveri.

 

Kellega teen:

Teen seda projekti koos ühe sõbraga, kuid loodame, et keegi veel lisandub :).

 

Miks tahan teada teie arvamust:

Sest see on suur töö ning kui mängijaid ei tule ja kellelegi ei meeldi, siis pole mõtet vaeva näha.

 

 

 

Avaldage kindlasti arvamust!

zCreeperBoyz

Muudetud liikme TartuGaming'i poolt

57.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvan, et sa pead väga- väga palju rahvast saama, et sellist serverit hostida. Esiteks on vaja rahvast sellepärast, et RP server oleks imelik, kui seal oleks global chat, seega on vaja ainult ümberkäivat chati, nt /s(hout) 50-e ploki kaugusele , Niisama jutt 20 ploki kaugusele jne. Aga et niimoodi asju rpda ongi vaja rahvast. Ka on MC serveritel põhimõtteliselt lõpmatud mapid. Niiet.

Ei tea kas Eestist saaks rahva kokku.

 

Ei saanud muidugi sellest asjast aru, kas siis sellises serveris niimoodi, et saad RP-da /me-ga /do-ga vms. Või tahate lihtsalt teha survival serverit, kus kõike tehakse natuke elutruumalt. Aga otsest RPmist pole, nagu SAMP-i RP serverites.

 

See oli minu arvamus, võisin midagi valesti öelda, sest pole otseselt väga MC RP serveritega kokkupuuteid olnud


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Matule seda, et mappi saab piirata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Matule seda, et mappi saab piirata.

Seda küll,


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris elus pole kolle minu teada. :)


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Idee täitsa mõeldav isegi. Maailma saab piirata pluginaga nimega WorldBorder ning see chati raadius oli ka vist mingi pluginaga. Kõige tähtsam on serveris arvatavasti ikka seda "reallife" hoida.


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui griefimine ja värgid oleks, võiks ka serveris olla elukutse "Politsei", aga eesti serveris ma ei usu et sellest midagi välja tuleks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Idee on vägagi hea.

Eestis ikka inimesi jätkub kah. Toetan ideed ja pakun ka enda abi.

Tööotsana võin kujundada teile ilusa teema vahvlisse kui server valmis saaks.

Testiglis - Mis ajast päris elus võib tappa ja griefida. Minumeelest järgneb sellele pikk aeg vanglat.

Kujundajana võin ehitada linnu/külasid jms

Vanus:14

IGN:OliverOtt

Võin tulla appi serveri kujundamisega.

Võin teha Youtube video serveri kohta. Spawni kohta olen nõutu sest päris elus peaks nagu haiglast algama?

Idee oleks teha Autorank pluginaga rangid alguseks nagu Laps ja täiskasvanu või midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Idee täitsa mõeldav isegi. Maailma saab piirata pluginaga nimega WorldBorder ning see chati raadius oli ka vist mingi pluginaga. Kõige tähtsam on serveris arvatavasti ikka seda "reallife" hoida.

Chati raadiust saab minu meelest ka essentials configist sättida


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.