Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Parim Ehituse v2rk mis maailmas tehtud :D

Soovitatud postitused

Rahvas , armas Rahvas ...

 

Ma tegin serveri, selle jaoks et ehitada seal ja teha v2gevaid asju , ning uplodida neid youtube ja google piltidesse...

 

Kes saavad servusse peavad oskama v2ga h2sti ehitada .

 

Servus On k6ik oped , aga whiteList on peal , lisage skype kui tahate tulla ja ehitada - Prg on juba 5 inmest olemas ,,,\\

 

Ja tehtud selle jaoks ka , et teha VIdeosi ...

 

et k6ik kes tahavad teha vanilla videosi 6elge mulle .

 

 

Ja juba yks griifer k2is servus ja ta nimi oli LulWut

Nyyd mingi teine n2rvar nimi T3hProz

 

Hoiatan ette kui teete maja v6i mis iganes yhte v2rvi siis asualt 6eldes - te ei oska ehitada.

Skype : endibrendon

Muudetud liikme s6ge'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Midagi valmis seal on, siis postita siia, vaatab mis saab :)

 

Hoiatan ette kui kirjutate täpitähtede asemel numbrid ja punkte ja tühikuid ei oska kasutada siis ausalt öeldes - te ei oska kirjutada.

 

Ei pruugi tõsi olla, mõnel on lihtsalt inglise klaviatuur.

 

Endal mul nii, et kasutasin inglise oma, nyyd eesti aga mnjah... harjumus sees.


Turtles.

That is all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Need, kes on viisakusega harjunud, võtavad olemist vägagi vabalt, sest kõik see tuleb juba loomulikult :)

Ja viisakaks olemine on ülimalt hea omadus/harjumus, uute inimestega suhtlemine Live's on sama kerge nagu kohvi keetmine.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
T3hPr0z Valetad nata , aga savi ma licalt ytlesin et see ei k6lba nii ning v6tsin OP 2ra :P

 

Vot nii . ja nagu kirjutasin Kui ehitad midagi siis see ei tohiks olla yhte v2rvi sest see pole REALISTIK..... :D

 

Omatud- Scoor 1:0 S6ge kasuks

 

Arvad nii? iga hea ehitaja teab, et alustad tavalise ehitisega ja muudad järjest rohkem ehitist. see teeb sinust halva ehitaja siis :) ja see ''omatud'' näitab kui ebaharitud ja ebaviisakas inimene sa tglt oled. pole ime et keegi sinuga ehitama ei tule :D


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.