Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Liovic Gaming - Roleplay

Soovitatud postitused

VIP

logo.png

 

Server on taas avatud ning ootame uusi mängijaid kindlasti ka mängima. Serveris on erinevad franktsioonid ja tööd mida saad vabalajal teha. Meil on palju põnevat ja elu käib.

Külastage ka foorumit -> http://liovic.eu ning kindlasti liituge meiega mängima. Üritame teha serveri teile(Loe mängijatele) mõnusaks kohaks kus saate aega veeta ja sõpradega mängida. Mäng toimub Red Countys. Väga palju teile ei hakka ka siin kirjutama tulete serverisse saate ise oma silmaga näha. Nagu räägitakse oma silm on kuningas.

 

Omanik: Jack_Clock

 

Franktsioonid:

 

Politsei

 

Päästeamet

 

Taksopark

 

Meedia

 

Künka Talu

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

Te saate ka teha grupeeringuid nt: Maffia, Ballas, Diaz Gang, Narko müüjad jne. Loodame, et teile meeldib ning hakkate mängima koos meiega. Serveris näeme ;).

 


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kui sa üks brendoni sõber siis sinujaoks loomulikult.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu!

 

Üks selline küsimus, et see on siis 0-st tehtud GM jah?

 

 

Hullem kui sarmo!

 

Kuule õpi elama palun. Ela oma ette mitte ära kadetse siin foorumis ringi. Hullem sellepärast, et seal pole nRP?!?!? Ei saagi oma OneOnlyShoot igalpool teha kuna sinusuguseid aju... bannitakse.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Edu!

 

Üks selline küsimus, et see on siis 0-st tehtud GM jah?

 

 

 

 

Kuule õpi elama palun. Ela oma ette mitte ära kadetse siin foorumis ringi. Hullem sellepärast, et seal pole nRP?!?!? Ei saagi oma OneOnlyShoot igalpool teha kuna sinusuguseid aju... bannitakse.

 

 

Jah, GM on tehtud nullist

 

Serveril 3. omanik juba? Ei ole seal midagi erilist.. edu siiski.

 

 

Ei ole 3. Omanik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

SOOVITAN, server on hetkel veits buggine, aga mängida kannatab, ning omanik tegeleb väga aktiivselt ja võtab soovitusi kuulda! :).

Ise olen juba 7 mängutunniga, ning pettunud olen vaid paar korda, kuid alati on midagi mis teeb tuju kohe paremaks :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ootame uusi mängijaid ja kindlasti ka uusi liikmeid päästeametisse! :).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Vaatasin foorumis ringi. Esimese asjana jäi silma Liovici ropp suu ning liigne otsekohesus.

 

e4b984ff11924bcd47f327b6b5d0e7f7.png

 

On see sobilik käitumine omaniku poolt? Loomulikult jätkus hiljem teie mõlema poolne solvangute rada, kuid seda alustas serveri omanik. Kus on mõistus? Lisaks on näha erinevates foorumite teemades ning shoutis, kuidas serveri omanik teeb konkureerivaid servereid lapsikult maha. Lugege alt üles.

 

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 20-07-20:26 -- Ja See abistaja pole seal online ka ültse

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 20-07-20:26 -- Järgmine päev sama lugu

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 20-07-20:25 -- Kuule, ma täna nii väsinud, homme teen selle

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 20-07-20:25 -- Ja Arendaja selline:

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 20-07-20:25 -- Sarmos aind omanik, üks arendaja ja abistaja ju

 

Lisaks ei tea teie administratiivis olev moderaator, et mängijate kohta tehtud teemad on OOC. Kõnealune teema: http://liovic.eu/showthread.php?tid=160

 

Lisaks veel midagi shoutist:

 

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 19-07-22:48 -- Kõik kes hackivad, on mingid haledad peded

 

Mul ei ole selle serveri vastu midagi, kuid tõesti, võtke end kokku, see on juba liig.

 

Kristo

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 20-07-20:26 -- Ja See abistaja pole seal online ka ültse

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 20-07-20:26 -- Järgmine päev sama lugu

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 20-07-20:25 -- Kuule, ma täna nii väsinud, homme teen selle

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 20-07-20:25 -- Ja Arendaja selline:

» (Teavita) Admin.pngLiovic - 20-07-20:25 -- Sarmos aind omanik, üks arendaja ja abistaja ju

No ja mis siis, et sarmos aind omanik, üks arendaja ja abistaja? Kas me ei saa siis hakkama va?

Nagu ma ikka ütlen siis halbu sõnu sarmo kohta ütlevad tavaliselt need kes lihtsalt kadedad või ei meeldi mina neile. Harv juhus kui nagu MITTE üldse ei meeldi server.

Minu eelmine arendaja "Lebron" ei ole mingi proff arendaja, et vot nüüd täna võtab selle ja teeb kindlalt ära. Ta tegi tasapisi, kui ta ei oskand siis aitasin ma ja kui ma ei oskand siis aitas ta kuidas oskasime. Noh nüüdseks ta lahkus kuna siiski suvi. Ainuke arendaja hetkel mina ja ega ma ka mingi hull "scripter" ole. Alustasin üldse terve sampiga mingi vähem kui pool aastat tagasi. Ja näe olen ennast nii "Scripting" alal kui ka mujal nii öelda paremaks muutnund.

 

//edit: Too üks näide kus konkreetselt mina või arendaja on ütelnund, et täna ei viitsi või midagi sarnast?

Muudetud liikme Calabria'i poolt

Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kellele ei meeldi võib pikemalt tõmmata. To Kvann ma ütlesins seda väljaspool mängu mitte ingame. Ja mida te inisete? Kõik olid kunagi algajad endal pole s*ttagi siis tuleme teiste servereid alla tegema? Tõmmake uttu siit teemast. Samahästi võiks praegu minna teise servu ja ka s*ttuda teistel täis server sõnadega.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kellele ei meeldi võib pikemalt tõmmata. To Kvann ma ütlesins seda väljaspool mängu mitte ingame. Ja mida te inisete? Kõik olid kunagi algajad endal pole s*ttagi siis tuleme teiste servereid alla tegema? Tõmmake uttu siit teemast. Samahästi võiks praegu minna teise servu ja ka s*ttuda teistel täis server sõnadega.

 

Meie teeme serverit maha? :) Hea nali!

Sina tulid laimama maha sarmot, aga mida meie oleme halba teinund?

Kvann tõi lihtsalt tõsiasju välja ja näitas milline on üks omanik kuskil liovicis. Ja meie laimame tema serverit...

Muudetud liikme Calabria'i poolt

Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Calabria purjus oled või? Mina tulin sarmot laimama? Okei go home you're drunk.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
To Kvann ma ütlesins seda väljaspool mängu mitte ingame.

On sellel mingisugune vahe? Laimamine on laimamine. Usun, et kui tavamängija sinu foorumis niimoodi ropendaks, sõimaks jms, oleks ta juba ammu bännitud. On mul õigus?

See tekst, mis sa enda shouti Sarmo kohta kirjutasid, on puhas laim ning selle nägemiseks ei pea Calabria purjus olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõmmake uttu siit teemast. Samahästi võiks praegu minna teise servu ja ka s*ttuda teistel täis server sõnadega.[/Quote]

Aga kas sa siis praegu ei tee seda? Ja samahästi ma võiks sulle ütelda, et tõmba tulle sarmost ja igaltpoolt mujalt ka.

Keegi võiks natukene piirata selle teema tegijat kuna kas ise ka näete mis soga ja jama ajab suust? Ja nagu meie oleme süüdi, et paljudele või noh mis paljudele, enamusele ei meeldi see server kuna omanik ei oska käituda?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kvann sa ka purjus mine magama. Mina pole serveri omanikki.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Algul tundus hea server olevat kuid tegelikult räige BS. Omanikku ei kotti mitte miski. Tegin mapingu ning 2 päeva jorutas, et kohe panen koos rankidega ja ikka ei pannud. Btw Väga sitt server on nüüd. Dead server.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen saanud selle serveri kohta halba vastukaja, öeldud, et abistajad ja omanik panevad näkku, vabandust et nii ennast väljendan kuid ma pole näinud teie serveris rohkem kui 8 inimest sees! Põhjus võib olla selles, et teie administraatorid trollivad ning omanikul on ka suhteliselt "Pohhuj kõigest!"


Rollimängur aastast 2009!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.