Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Põhimõteliselt vahetasime kontod, andsin steami sain vastu LoLi oma. Põhimõteliselt oli alguses kõik korras kuni tänaseni, kasutaja tagasi võetud. Emailil on 3 recovery kirja. Supportiga on tagasi võetud.

 

Proof1.png

 

proof2.png

 

 

Loodan, et asi laheneb.

 


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi on selles, et ma olen lihtsalt kasutajate vahendaja, mulle antakse kasutaja nimed asjad kuigi ma pole omanik ja ei oma õigust kasutajate üle, ju oli too kasutaja omanik tagasi võtnud suppordiga, katsun rääkida temaga sel teemal ja vaatab kui lahendust ei saa temaga, siis tagastan ka steami.

 

//Esimene kasutaja mis vahetasin Pr0 Candyga, sellel pole midagi karta, sest too oli 100% minu oma ja ei tulnud kolmandat isikut vahele.Ja eks näeb lähi päevade jooksul mis edasi saab, ja püüan reedel ühendust võtta kui võimalik ( Läheb Lätti )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Asi on selles, et ma olen lihtsalt kasutajate vahendaja, mulle antakse kasutaja nimed asjad kuigi ma pole omanik ja ei oma õigust kasutajate üle, ju oli too kasutaja omanik tagasi võtnud suppordiga, katsun rääkida temaga sel teemal ja vaatab kui lahendust ei saa temaga, siis tagastan ka steami.

 

//Esimene kasutaja mis vahetasin Pr0 Candyga, sellel pole midagi karta, sest too oli 100% minu oma ja ei tulnud kolmandat isikut vahele.Ja eks näeb lähi päevade jooksul mis edasi saab, ja püüan reedel ühendust võtta kui võimalik ( Läheb Lätti )

 

Heh, mida mina teen samalajal? Heh, aga mina olen samalajal kannataja ja pean olema siis meelelahutuseta terve nädala ? :D

Põhimõteliselt võtad eelmise omanikuga ühendust siis tema edasi jne.

 

E: Ning ausalt, mind ei huvita, et sa oled ainu vahetaja, see on siiski sinu mure kui keegi scammi saab, kasvõi kui orginaal omanik, selle võtab tagasi.Eks mõtiskle midagi välja!

 

 

E// Võin ise samaga ka vastata ning kui tänase päeva jooksul pole midagi välja mõeldud, lasen õigel omanikul samuti tagasi võtta on se õiglane siis?

 

 

 

Rohkem tõestust, et iTypo on scammer, ning plaanid suurtematele võimudele üle anda internetikelmuse süüdistusega, kui isik ise ei anna mu steami tagasi:

 

3zpFnkx.png

 

0uDJ4mK.png

Muudetud liikme MadMouse.'i poolt

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ITypo, see et sina vahendasid ei tähenda midagi. Sina vastutad müüdud kauba eest. Ma annan sulle paar päeva aega, et see asi lahendada või raha tagasi maksta.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ei usu, et ise annab tagasi vahetatu, ning kui tänakseks ei ole saanud siis lasen algu omaniku ઇ~ઇ konto tagasi võtta, ning samuti uurida süüdistuse eest.

Muudetud liikme MadMouse.'i poolt

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.