Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahetada EU Nordic&East lvl 30 acc for West acc.

Soovitatud postitused

Tervist Kasutajanimi on EstUrbanStyle , Pilti pole vaja kui vaja siis kassad.in ja saate vaadata , Ise too on bronze division aga ega ma ei loodagi westist vastu lvl 30 acci , Sobib lvl 20 ja teisedgi lihtsalt ma sooviks et kasutajal oleks palju champe jne ja lvl võiks ikka jääda 20 lähedale , 30 on ka hea. Ega ma muud midagi ei oska õelda , kui midagi täpsemalt on vaja siis ma võin skype anda ja n2idata champe jne.

Mudu pilt on siin , kuna oli probleem siia laadimisega, Lol.bmp

Muudetud liikme TacoKaste'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Skinnid on ainult ashel see mis on nagu robin hood ja karthusel on statue of karthus,

Ma ei hakka champidest pilti tegema sest ma väga ei taju kuidas ma teen toda jne aga mudu ma võin loendada mis champid seal on,

Alistar,amumu,annie,ashe,corky,evelynn,gangplank,garen,heimerdinger,karthus,katarina,kayle,master yi,nidalee,nunu,olaf,singed,soraka,sivir,teemo,tristana,udyr,tf,veigar,warwick.

Muudetud liikme TacoKaste'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.