Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hei Vahvlilased, kavatsen teha oma minecrafti serveri, mängumoodiks on siis survival, serverisse tuleb üks väga suur spawn & pvp, loodetavasti on need mõlemad ilusad, kuid ehituspoolega tegelen mina ise. Otsin inimest kes oleks nõus tegelema serveri hostiga ning kes oleks nõus hosti ära ostma, inimene saaks vastutasuks omaniku rangi. Foorum & server minu poolt, host teie poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saada FinaticHostingusse kiri, vahel on nad üpris lahked sponsorservereid jagama. Sina pead vaid promoma nende hosti AutoMessageri teel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsisime kah kommuuniga siis kommuunile sponsorlust ja nad saatsid vastu kirja. (Finatic hostingust käib jutt)

 

Võime sponsoreerida Teid tasuta 1GB serveriga. Kuid sooviksime, et kõik need serverid promoksid Finatic Hostingut. Sooviksime ka 50% selle serveri tulust.

 

Lugupidamisega, Aron Sisask Finatic Hosting

 

Saan ma nüüd aru et ma teenin serveriga kuus 100 smsidega fortumo kaudu eksole, ja siis pean 50 euri nendele andma, aga server maksab ise 5 euri :S


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsisime kah kommuuniga siis kommuunile sponsorlust ja nad saatsid vastu kirja. (Finatic hostingust käib jutt)

 

Võime sponsoreerida Teid tasuta 1GB serveriga. Kuid sooviksime, et kõik need serverid promoksid Finatic Hostingut. Sooviksime ka 50% selle serveri tulust.

 

Lugupidamisega, Aron Sisask Finatic Hosting

 

Saan ma nüüd aru et ma teenin serveriga kuus 100 smsidega fortumo kaudu eksole, ja siis pean 50 euri nendele andma, aga server maksab ise 5 euri :S

 

OT: Oh ajugeenius, maksa ise see 5 euri siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui arvesse võtta, et tegu on tasuta serveriga, sul on vabad käed ja sa saad tasuta selle pealt raha teenida 100 eurost / 50 eurot siis mida sa nutad?

 

No pigem ma ostan neilt selle 1GB serveri teen ise smsi teenused ja teenin 100 euri ja ei pea neile midagi andma ju :S


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igal tehingul on omad nipid/plussid/miinused. Kõik peavad asjast kasu saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.