Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Worldedit abi

Küsimus

Terv,

 

 

Selline probleem, et mul on olemas 1 bloki kõrgune mitte otse kulguv rada ja mul oleks vaja see kõrgemaks teha. Aga ainult see rada. Ehk näitab pilt paremini 2013-07-05_12.48.47.jpg. Ainutl stonebrickse oleks vaja expandida 10 bloki võrra ülesse. On see võimalik?

 

 

 

TÄnud!


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

//sel poly . AINULT esimese positsiooni märgid vasaku klahviga, k6ik teised teised paremaga. Tee üks koht 10 blocki k6rgemaks ja vajuta sinna vasaku klahviga, k6ik ülejäänud blockid käid parem klahviga üle. Siis pärast teed nagu ikka //set [block]. Et nelinurkseid alasid uuesti teha pead kirjutama //sel cuboid

Muudetud liikme JustaJokeXD'i poolt

Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
//sel poly . AINULT esimese positsiooni märgid vasaku klahviga, k6ik teised teised paremaga. Tee üks koht 10 blocki k6rgemaks ja vajuta sinna vasaku klahviga, k6ik ülejäänud blockid käid parem klahviga üle. Siis pärast teed nagu ikka //set [block]. Et nelinurkseid alasid uuesti teha pead kirjutama //sel cuboid

Tänud,teema lukku ;)

 

aga kuidas tagasi saab xd? regioni peale?

Muudetud liikme kevin3220'i poolt

"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline PlayFriik
Et nelinurkseid alasid uuesti teha pead kirjutama //sel cuboid

 

aga kuidas tagasi saab xd? regioni peale?

 

Seda mõtlesid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Terv,

 

 

Selline probleem, et mul on olemas 1 bloki kõrgune mitte otse kulguv rada ja mul oleks vaja see kõrgemaks teha. Aga ainult see rada. Ehk näitab pilt paremini [ATTACH=CONFIG]3395[/ATTACH]. Ainutl stonebrickse oleks vaja expandida 10 bloki võrra ülesse. On see võimalik?

 

 

 

TÄnud!

 

Tee mingi suvaline block üles poole, ja siis märgi wandiga see ülevalt block ja siis alt kusagilt, siis tee //set id ja kui valesti läks tee //undo


76.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.