Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

WitherFirma otsib töölisi:

Soovitatud postitused

lol :D Raha saab nii selle eest, kuidas server on, kui hea omanik oled, mis hosti võtad. 300 € kohe kindlalt ei saa!

No ma ise ei tule aga küsiks infot

Võtaks finatichosti eks

päevas oleks nii 10-20 inimest sees.Palju teeniks ?

Ja noh ütleme et on minu kogemused :D


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No ma ise ei tule aga küsiks infot

Võtaks finatichosti eks

päevas oleks nii 10-20 inimest sees.Palju teeniks ?

Ja noh ütleme et on minu kogemused :D

ma ei maksa mingil kindlal tähtajal, ma paneksin enda SMS teenused ja oleneb, kui kähku tuleb 100€ kokku, nt kuu ajaga tuleb 100€ saad sa mingi 30 € endale


76.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei maksa mingil kindlal tähtajal, ma paneksin enda SMS teenused ja oleneb, kui kähku tuleb 100€ kokku, nt kuu ajaga tuleb 100€ saad sa mingi 30 € endale

Oot misasja ? Pm et nagu raha läheks sulle kuid lased peale ainult sms teenused ? Kus point on


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei maksa mingil kindlal tähtajal, ma paneksin enda SMS teenused ja oleneb, kui kähku tuleb 100€ kokku, nt kuu ajaga tuleb 100€ saad sa mingi 30 € endale

 

Kas mitte pole mõtet serveri tegijal endal SMS teenuseid peale panna ja oodata see 100€ ära ja saabki kohe selle 100€?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga imelik tõesti:D

 

Ise saab 70€ ja teised 30€ Väga mõtetu teema


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida veel Hahahaha aga võiks ikka teha nii et teine omanik saab ka 50 eurot. hodder99 miks sa pead rohkem siis saama ?

 

Mõtle nüüd loogiliselt. See "firma" tahab, et keegi teeb enda raha eest serveri, siis tema paneb SMS teenused peale ning kui server teenib 100€ (selle "firma" rahakotti), siis annab ta serveri omanikule 30€. F*ck the logic? Miks mitte panna kohe see serveri tegija endale SMS teenused, teenib 100€ ja korras. Ei pea kellegile niisama 70€ ära andma. Järldame nüüd sellest seda, et selline asi ei toimi...

 

Kui keegi huvitatud võib mulle ka niisama paar kümpsi visata :) PM siis!!

Muudetud liikme mhiku'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtle nüüd loogiliselt. See "firma" tahab, et keegi teeb enda raha eest serveri, siis tema paneb SMS teenused peale ning kui server teenib 100€ (selle "firma" rahakotti), siis annab ta serveri omanikule 30€. F*ck the logic? Miks mitte panna kohe see serveri tegija endale SMS teenused, teenib 100€ ja korras. Ei pea kellegile niisama 70€ ära andma. Järldame nüüd sellest seda, et selline asi ei toimi...

 

Kui keegi huvitatud võib mulle ka niisama paar kümpsi visata :) PM siis!!

Täpselt minu mõte, vaat mul sama kommuun põhimõtteliselt ja mina EI KÜSI raha kuid aitan neid, teen isegi ENDA RAHA EEST neile loose jne.

 

Me vist oleme lollid selle teema jaoks, ma saaks aru kui tuleks kommuuni ja teeniks ENDA smsidele veel kommuunist lisaraha :) siis oleks ka asjal point


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

WitherFirma tegeleb Minecraft serveritega.

Serverite tegemiste eest maksab WitherFirma raha.

Raha saab nii teenida:

1.Sina hostid servu.

2.Mida suurem host, seda suurem palk.

Hosti valid sina

 

 

Niiet WitherFirma maksab mulle raha et hostin ja teen serveri?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.