Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kas kellegil on vaja mingit n2itlejat v6i video Recorderit minecraftis ?

 

Mul on kvaliteetne mikker ja K6rvaklapid ning internet - me saaksime teha Lets Playd ja muid asju , ise ma ei taha olla alustaja vaid tahan kellegi gruppi p22seda - minu parim video mis siia maani teind on see -

 

ja minecafti oma -http://www.youtube.com/watch?v=-89GyolvbPU

 

 

skype : endibrendon

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arenemisruumi veel on, kui need videod olid sinu kõige paremad videod. Selle super hands effecti tegemine on väga lihtne ning mis puutub Minecrafti videosse siis sellel polnud mingit sisu ja kaameratöö oli null. Lisaks see laggas.

 

Võiksid ehk ka välja tuua, mis kõrvaklapid ja mikrofon sul on?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ega ma video tegemist ei nola ... seda k2tte effecti kyll kerge polnd teha v2ga ennem 6ppisin programmi kasutamist 2ra mingi 8 tundi ja nyyd oskan teha v2ga lahedaid asju aga kaamerat pole :( oskan teha nii et viskad neid pomme lisad plahvatusi jne ... prg varsti 6pin kui viitsi animationi 2ra ...

 

odavad k6rvaklapid ja suht kvaliteetsed sain 20 euri soodustust :P

ja minecraft video on suht lambine jah :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
odavad k6rvaklapid ja suht kvaliteetsed

 

Odav pole kvaliteetne :) Kui sul mingi maksima kraam on, siis keegi ei soovi. Ise sooviks teada | Mis firma & mudel? | Kui vana sa oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.