Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti Drifting Server

Soovitatud postitused

VIP

Teema pole minu arvates just kõige parem. Vajalik info on küll edastatud, aga siiski. Järgmine kord ehk oleks parem, kui ei teeks seda asja nii värviliseks. Samuti soovitaksin valmimisel olevat foorumit mitte veel avalikustada. Parem oota ära, kuni foorum 99% valmis ning siis avalikusta, kuna hetkel ei ole foorumis ju otsest kasu.

 

↑↑ see on siiski vaid minu arvamus ↑↑

 

Igatahes, edu serveriga! :)

Muudetud liikme Hyena'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gamemode on iseenesest mängitav, kuid liiga palju mõttetuid mappinguid on peale topitud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nagu ka kirjas siis server on tegemisel seal muutub veel nii mõndagi :)pm ülepäeva tuleb ikka miskit uut juurde ja täieneb asi :P.Kui sul ettepanekuid seoses serveriga siis foorum asub aadressil http://Kaktuz.com

Muudetud liikme samp8'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Tubli töö alvar , Kowal pane oma NRP Suu kinni!

 

Kas sa ei arva, et Kowal ütles seda, et aidata? Miks üldse nRP stunt serveriga seotud on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist. ( San Andreas Multiplayer )

 

Nimi: Eesti Drifting Server

IP: 46.22.210.15:7777

Facebook: www.facebook.com/EestiDriftingServer ( Meeldib & Jaga ).

Foorum: www.eestidrifting.forum.co.ee

 

Rohkem serveri kohta saad teada, facebook`ist ja foorumist. Hetkel olen lisanud juurde töö süsteemi ,et saaks teha tööd. Hiljem lisan ka serverile maja süsteemi, loodan, et teile hakkab meeldima. Kutsu ka kindlasti serverisse rahvast ja jaga seda ülemist osa, ma tänan teid.

 

 

Head mängimist!

 

Soovib: Mr.Fox ( Omanik )

Muudetud liikme GoldTrucking'i poolt

ira_logo.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on ju mingi suht lambine server, kohe näha et selle on teinud mingi väikesed lapsed kuna osad asjad on kuskilt foorumist tõmmatud ja eestikeelseks tehtud.

Ja siis mingi osad asjad on veel mingi ktwst järgi tehtud ning teie admini tiim niiöelda "adminnid" nagu te neid kutsute on ka ajuvabad inimesed.

Kokkuvõttes ma arvan et teie admini (adminnide) tiim on lihtsalt suvalised inimesed kes on adminiks (adminniks) sellepärast, et nad teil mängiks.

Teie serverit ei anna võrreldagi teiste serveritega.

 

Endal isiklikult oli väga ebameeldiv kogemus selles servus, kuna ma tulin selle adi järgi, et lihtsalt vaadata mis servuga tegu oli ja mul kästi seal olla vait ja vaigistati mitukorda ja lõpuks veel sain bänni ka.

Kas tõesti on enda arvamuse avaldamine nii keelatud tegevus?

Kui teid koolis kiusatakse ja te soovite lihtsalt kellegi üle võimu omada, siis miks peab selleks tegema mingi serveri ja siis arvama et te olete nüüd mingi teiste juht ja liider?

 

Ja palun.. tehke korralik reklaam .. See jura siin on lihtsalt * facepalm *

 

Ja õppige kirjakeel ka ilusti ära!

 

Tsiteerin mõned laused:

"Valmimas on uus drift server,kes juba käinud serveris siis halvustavad kommnetaarid jätta endale kuna server alles"

Keelate veel siin ka arvamust avaldada? Ma räägin kindlasti oma kogemusest siin, teie seda ei muuda.

 

"mõnusalt aega viita ja mina" mis aja viitamine on?

"ega kuhugile ülesse toppinud." mis asja te topite?

Muudetud liikme Rakzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.