Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Snoopy Photoshop Blog

Soovitatud postitused

Niisis. Olen siis üpris algaja photoshopper veel ja selle blogi ma teengi rohkem selle põhimõttega, et teised, vähe kogenumad photoshopperid, saaksid mulle kasulikku nõu ja häid nippe jagada. Seega - Igasugune kriitika ja soovitused on igati teretulnud. Samuti kui teate mõnda head lehekülge/foorumit, kus on vähe põhjalikumaid õpetusi photoshopi alal, siis võite julgelt jagada neid.

 

Viimasel ajal pole midagi uut meisterdanud ega uurinud, kuna SOTW oli siin foorumis suhteliselt pikalt maas, kuid nüüd see jälle avati ja ma kavatsen ise samuti seal tihedamini osa võtma. Siin siis mõned "paremad" tööd kaugest minevikust:

CowGirl.jpg

GRO_pilt.jpg

SuperGirl.jpg

SOTW___24.jpg

 

Ja kunagi sain ka nö. väikese tellimuse - sooviti siis ühele serverile logo minu poolt:

MaybeNow2.png

 

Ja siin ka siis signatuur, millega osalesin hiljutisel sotw võistlusel:

SOTW_Liblikas_jpg.jpg

 

Võite ka erinevaid tellimusi anda või siis lihtsalt mingit teemat soovitada, millest signasi teha. Endal nagu ei tule lambist häid ideid. Kunagi tulevikus lähen signadelt ja logodelt ka suurematele töödele üle arvatavasti.

Kui signa soovite tellida omale, siis võiks ka vähe kirjeldada, milline see olema peaks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kiri imo pole ilus. Esimesed kaks eriti ei meeldi, aga viimased 2 hakkab looma juba. Kõige viimasel signal renderit veidike paremaks teha. Nagu Kristjan mulle ütles : Layer - New Layer - Apply Image - Kustuta renderi ümber taust ära, jäta aint render - Filter - Other - High Pass ja 20-40 % (Ise kasutan 40 %) overlay.

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kiri imo pole ilus. Esimesed kaks eriti ei meeldi, aga viimased 2 hakkab looma juba. Kõige viimasel signal renderit veidike paremaks teha. Nagu Kristjan mulle ütles : Layer - New Layer - Apply Image - Filter - Other - High Pass ja 20-40 % (Ise kasutan 40 %) overlay.

 

Jepp.. Need vanad tööd mul. Ei pööranud eriti kirjale tähelepanu. Nüüdseks juba tean, et see tegelikult üpris oluline ja edaspidistel töödel katsun ikka sobilikult paigutada ja normaalse fonti ka leida. Vanasti mõtlesin ka, et mingi ulme-font on ikka väga megalaheswagyolocool, aga nüüd näen, et see näeb ikka väga väga vale välja. Tänksud tagasiside eest siiamaani :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas YouTube headerit teeksid?'

Teemaks oleks mingid värvilised triibud kontrastiga või mingi metsa teemaline värk...

Kirjaks oleks "PuuTuhkurFilms"

Suuruseks oleks 2560 x 1440 (Kui pole, siis ehk tead ise)

 

Ütle, kas viitsid või ei, siis tean kas oodata...


abussaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas YouTube headerit teeksid?'

Teemaks oleks mingid värvilised triibud kontrastiga või mingi metsa teemaline värk...

Kirjaks oleks "PuuTuhkurFilms"

Suuruseks oleks 2560 x 1440 (Kui pole, siis ehk tead ise)

 

Ütle, kas viitsid või ei, siis tean kas oodata...

 

Mõõdud tunduvad kuidagi ulmeliselt suured :D Ma panin ise mingid mõõdud.

Põhimõtteliselt ma viitsiks teha küll, aga jama on selles, et täna on mul lõpupidu ja homme sõidan ära. Tagasi tulen e

nda teada teisipäeval. Vb jõuan täna valmis teha, eks näis. Kui ei siis saad teisipäeval alles.

 

Ja võiksid ka seda öelda, mis teemale see channel tugineb? Gaming, õpetused vms..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära seda südamesse võta mida ma järgmisena ütlen aga ... Tööd on otseses mõttets si*a graafikaga ja algelised ja ma ei oska öelda kas seda saab arenguks või taandarenguks pidada kui iga tööga läheb kiri halvemaks, Tõiesti oli 3ndal tööl parem kiri kui su viimasel SOTW omal , mis rikub kogu töö ära... see kõik mis ütlesin on IMO.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ära seda südamesse võta mida ma järgmisena ütlen aga ... Tööd on otseses mõttets si*a graafikaga ja algelised ja ma ei oska öelda kas seda saab arenguks või taandarenguks pidada kui iga tööga läheb kiri halvemaks, Tõiesti oli 3ndal tööl parem kiri kui su viimasel SOTW omal , mis rikub kogu töö ära... see kõik mis ütlesin on IMO.

 

Njah. Vaata, et ise ei solvu nüüd selle peale, mis ma ütlen. Actually.. I don't give a fuck... Tead miks või? Võite nüüd arvata, et ma ei talu kriitikat, sest ma kavatsen veidi vastu vaielda.. AGA - Ma olen Sinu töid vaadanud ja no offence, aga sina ei tundu mulle küll õige inimene olevat kvaliteedist rääkima. Minu tööd võivad sitad olla ja ilmselt ka ongi, aga jah - eks igaüks kaitsab ennast, aga minu arvates on Sinu tööd veel sitemad :)

Niiet südamesse ei võtnud ma sinu sõnadest midagi, aga ükski nendest sõnadest ei kõigutanud mind samuti mitte üks tilk. :)

 

Tugineb lihtsalt tavalistele videotele. IRL videod. Mine vaata üle :)www.youtube.com/PuuTuhkurFilms

 

Sorrey mate, aga ei tulnud mingit head ideed :D Niiet ära minu peale lootma jää. Võibolla kui mingipäev hakkab mõte lendama, siis lahendan ära :)

Muudetud liikme Snoopy.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus nüüd laps solvus, no offence aga BG+Render+Tekst ja hue/saturation on küll next level shit...

 

MIs sul VIGA on? Iga kunstnik oli kunagi amatöör, arenemisruumi on kõigil kuid ega sinu tutoriali signatuurid paremad pole. Palun ära karga siin.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kus nüüd laps solvus, no offence aga BG+Render+Tekst ja hue/saturation on küll next level shit...

 

As I said: Juba arvatigi, et ma ei kannata kriitikat, aga palun vaata nüüd enda töid väheke - just need vastavad sinu kirjeldusele "BG+Render+Tekst". Sina lihtsalt ei oska isegi renderit Backgroundi sisse renderdada. Ei väida, et ma isegi seda oskaks, aga Sa ei ürita isegi.

Kui vähegi uurida viitsiksid, siis ma olen siiski ka vähekene vaeva näinud.

 

Ja "laps"? Seda me veel vaatame, kes siin laps on eks ole :) Loe enda eelnev tekst läbi ja sa leiad kirjavigu sama palju, kui Somaalias on nälgivaid lapsi :) See juba näitab, et tegemist (Sinu puhul) ei ole just eriti arenenud sigitisega :)

 

Ja veel nii palju, et ma eriti ei viitsiks vaielda ja oma teemat reostada siin sinuga. Nii et ole hea - kui ei meeldi, ära jälgi seda teemat :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi on selles, et ma ei saa aru miks kohe peab nii vastu kohe teiste arvamusele olema? Näiteks ülevalt alla neljas töö on udune ja pole hea graafikaga ja sa ei saa nõustuda sellega ja see SOTW tööl ei sobi eriti see tava kiri sinna.. ega ma ise ka mingi hookuspookus vana kunstnik pole ja mingi miljoni dollarisi töid ei tee aga ma ütlesin seda nagu algaja algajale ja ma ei tahaks meie vahele arusaamatusi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Las ütleb teile nüüd midagi natuke parem kuntsniku hakatis.

  • Te mõlemad olete algajad ja suht ***********************
  • Mida te reostate teemat?
  • Teie tööd on sama võrdsed, igal ühel oma stiiiiiil.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Lihtsalt selleks, et teema välja ei sureks tegin ühe töö jällegi. Pole just väga hea töö, aga kannatab vaadata küll minu arust.

Peaks mainima, et kui oskad ikka gradient mappi kasutada, siis on võimalik sitast saia teha küll :D

MikeTyson.jpg

 

Võite julgelt requeste anda. Endal ei tule eriti ideid.

Oleks hea kui annate renderi oma poolt sel juhul

Muudetud liikme Snoopy.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga head tööd,ITypo kas sa lugeda ei oska,TA ON VEEL ALGAJA/AMATÖÖR,ega sa ise ka mingi PRO ei olnud kui alustasid,ja sa ei peaks teisele nii halvasti ütlema. :@ .Need on ühed parimad tööd mida olen üldse näinud(ja ma olen neid päris palju näinu).Eriti see Enjoy Your Life.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga head tööd,ITypo kas sa lugeda ei oska,TA ON VEEL ALGAJA/AMATÖÖR,ega sa ise ka mingi PRO ei olnud kui alustasid,ja sa ei peaks teisele nii halvasti ütlema. :@ .Need on ühed parimad tööd mida olen üldse näinud(ja ma olen neid päris palju näinu).Eriti see Enjoy Your Life.

 

Tänud positiivse tagasiside eest :) Enda arust on siiski arenguruumi veel kärutäites. :D

 

KUID selle minu ja Typo vahelise kerge konflikti üles kaevamine oli küll üpris mõttetu jep. Minu teada said meil sotid selgeks räägitud ja no hard feelings anymore. :)

 

Tood mingeid vanasid unustatud teemasi ülesse ?

 

//Teemasse : SOTW'i töö päris smeksi

 

Tänksud. Ise eriti rahule ei jäänud, aga pole ka vist kõige hullem :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.