Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Previlos Roleplay l [Comeback][Uus omanik][Uus GM]

Soovitatud postitused

VIP

LÕPUKS! Ma olen nii kaua oodanud serverit, mis ei asu Los Santoses ja siin see on. Vaadates foorumi uuendusi, server hakkab juba ilmet võtma. Muidugi, ilmselt on veel palju teha, kuid loodame parimat. Hakkan serveris kindlasti mängima!

 

Edu Teile selle serveriga! ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas ma olen ainuke kes foorumi ei pääse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahtlen, et sellest midagi head tuleb. Kvannil on kombeks serverite vahel hoppida.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahtlen, et sellest midagi head tuleb. Kvannil on kombeks serverite vahel hoppida.

 

See on tõsi.

 

kvann on väga hea arendaja, tajub biiti, kuid testib oma süsteeme vähe. Ma ei tea, kuidas ta seda Previloses teeb, kuid kui jätkab samaviisi, prepare for bugfixes. (I mean, a lot of bugfixes).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on tõsi.

 

kvann on väga hea arendaja, tajub biiti, kuid testib oma süsteeme vähe. Ma ei tea, kuidas ta seda Previloses teeb, kuid kui jätkab samaviisi, prepare for bugfixes. (I mean, a lot of bugfixes).

 

Buggid võivad tulla ka teistest vigades, kui ta pole kirjutanud GMi ise 0ist, siis on see loomulik et võib tulla vigu mida algul ta tähele ei pane. Keegi pole perfektne.


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
See on tõsi.

 

kvann on väga hea arendaja, tajub biiti, kuid testib oma süsteeme vähe. Ma ei tea, kuidas ta seda Previloses teeb, kuid kui jätkab samaviisi, prepare for bugfixes. (I mean, a lot of bugfixes).

 

Eks ma annan endast parima.

 

 

Kahtlen, et sellest midagi head tuleb. Kvannil on kombeks serverite vahel hoppida.

 

Server ei sõltu siiski ainult minust (Kui mina olen halb, ei pea kohe server halb olema. Loomulikult üritan ma hea olla). Previlosest ma küll praegusel hetkel mingi pisiasja tõttu lahkuda ei kavatse, eriti pärast nii suure töö tegemist (http://previlos.eu/showthread.php?tid=9).

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nimekiri on alles poolik.

 

 

 

  • Turvavöö lisatud, matsu panemisel läheb elusid.
  • Firmade süsteem.
  • Majade süsteemi optimeeritud.
  • Eraautode süsteemi täiendatud.
  • Lisatud ning eemaldatud suurel hulgal mapinguid.
  • Pikk tekst jätkub teiselt realt.
  • /ps -> /es, /togps -> /toges
  • Suuna- ja ohutuled, ELMi skriptisisene alternatiiv, ei satu konflikti turvavööga.
  • Spidomeeter vahetatud tavalisema vastu.
  • Muudetud politsei Burrito vilkur töökindlamaks.
  • Parandatud kick funktsioonid (0.3x bug).
  • Telefoni süsteem.
  • IG registreerimine. Soo ja vanuse valimine.
  • Sõiduki mootor ning tuled muudetud mugavamaks.
  • Muudetud mehaaniku autodega haakimist raskemaks.
  • Piiratud jalgratastega hüppamist.
  • Muudetud tazerit täpsemaks.
  • Grupeeringud MySQLi tõstetud.
  • Töökohad MySQLi tõstetud.
  • Majadele lisatud tänavanimed.
  • Kõik "staatilised" sõidukid MySQLi tõstetud.
  • Väravate süsteem, ei näinud vajadust MySQLi tegemiseks.
  • Garaažide süsteem.
  • Muudetud payday vastavalt mängutundide lisandumisele.
  • Vanuse suurenemine iga 10 mängutunni tagant.
  • Muudetud töö süsteeme: 5 tundi kestev tööleping, uus töö eest tasumise viis.

 

 

 

 

 

Veel vaja teha:

 

  • Majade, firmade ja grupeeringute haldamiseks paar commandi lisada.
  • Autopood.
  • Autovarga dropi müümine teha.
  • Firmadele firmapangad, majadele majapangad, grupeeringutele grupipangad.
  • Sõidukitele numbrimärkide süsteem.

 

 

 

^--- Kui see nimekiri on tühi, oleme valmis avamiseks.

 

 

Ning rääkides hopperist siis minuarust oled sina üks suurim hopper KLACEN!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Sulgesime serveri praeguseks, ilmselgelt sai avatud liiga vara. Foorumil sai andmesidemaht otsa, varsti peaks asi korras olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere !

 

Väga väga hale, serveri administratiivi liikmed ja mingid teised hobused käivad lihtsalt teistes servudes hackimas, väga hale... palju õnne teile, kes selle serveri mängijad on. edu teile. Peaks mainima, et põhi kooder/hacker on meie armas KVANN !! täiesti naeruväärne tegelane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vot see on juba väga hale, kui käidakse teistes serverites koodimas. Kvann eesotsas ja tema jüngrid. Kasutatakse hotspoti, et saada uuesti tagasi tulla. Käige enda serveris koodimas, kui vajadust on. Ma tean, et meil hetkel puudub Anticheat, see on ka meie mure, kuid on vajadus trollida? Häbi, häbi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Nagu ma juba varasemalt ütlesin, jätke server asjast välja. Autosid lennutamas käisin mina, mitte server. Mis mitte-väljatuleku jutt see üldse on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.