Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

PlotMe (permid)

Küsimus

Tere,

 

Mul on siuke probleem, et kavatsesin ehitusvõistluse korraldada serveris ja laadisin peale plugina PlotMe. Tegin siis ka MultiVerse'ga eraldi Worldi kus on Plotid ja siis igaks juhuks tahtsin proovida kas saab krunte võtta. Lisasin defaultile permissioni plotme.use.* ja lasin mängijal selles uues maailmas proovida... Igatahes, mängija ei saanud seda teha, sest mingi viga ja ütleb, et "Error in command Syntax". Sama moodi oli minul, kui proovisin /plotme auto teha...

 

Loodan, et keegi aitab.

 

Aitäh!


57.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Hmm ma panin ka plotme peale. Kõik töötas aga kui võtsin plotme maha ja hiljem peale panin siis ma ei saanud teha isegi seda maailam kuna ütles et generatorit pole. Aga äkki kirjutasid commandi valesti? See ei tohiks oleneda permidest... minuteada. Kui asi oleks permides ütleks "No permission" vms. Proovi täpselt seda commandi uuesti.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.