Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere! Oleme veel suhteliselt uus server (~2 kuud) ja nüüd siis on olemas ka foorumi jaoks domeen. Mul on siuke probleem, et tellisin domeeni ära, aga ei oska eriti midagi teha... Foorumit saab haldada MyBB kaudu... Oleks vaja siis kedagi, kes oskaks ja viitsiks. Muidugi ka selle eest serveris kõrge rank.

 

Kui keegi on huvitatud, siis kontakteeruge minuga (Foorumis PM või Skype: kristofer.johan)

 

Serveri Ip: mc.tartugaming.eu:26504

 

Aitäh!


57.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Veebihost on sul?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Veebihost on sul?

 

Veebihost on tal järelikult olemas, kui foorum on.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Doomenile on vaja veebimajutust (ruum, kuhu sa saad enda faile panna, et neid veebis näha). Ma näiteks kasutan Radicenter (vana Netpoint) poolt pakutavat teenust. Nad saavad su domeeni üle ka tuua aga see läheb umbes uue domeeni loomise hinnaklassi. Mis on eelis? Installatron - https://www.radicenter.ee/et/Installatron. Põhimõtteliselt sa ei pea ise midagi tegema, saad valida domeeni (alamdomeeni), kuhu foorumit lisada. Näiteks tellid uue domeeni asd.ee ja Installatronist valid MyBB forum, siis ta installeerib sulle selle automaatselt ise ära. Lähed asd.ee on sul foorum ees.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Doomenile on vaja veebimajutust (ruum, kuhu sa saad enda faile panna, et neid veebis näha). Ma näiteks kasutan Radicenter (vana Netpoint) poolt pakutavat teenust. Nad saavad su domeeni üle ka tuua aga see läheb umbes uue domeeni loomise hinnaklassi. Mis on eelis? Installatron - https://www.radicenter.ee/et/Installatron. Põhimõtteliselt sa ei pea ise midagi tegema, saad valida domeeni (alamdomeeni), kuhu foorumit lisada. Näiteks tellid uue domeeni asd.ee ja Installatronist valid MyBB forum, siis ta installeerib sulle selle automaatselt ise ära. Lähed asd.ee on sul foorum ees.

 

Ma ütlesin juba, et tal on veebihost ehk veebimajutus olemas. MyBB foorum on juba installitud ja peaks asuma aadressil tartugaming.eu


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ütlesin juba, et tal on veebihost ehk veebimajutus olemas. MyBB foorum on juba installitud ja peaks asuma aadressil tartugaming.eu

 

Mul on siuke probleem, et tellisin domeeni ära, aga ei oska eriti midagi teha - loen välja, et ta ei saa foorumi püsti panemisega hakkama. Probleem valesti sõnastatud. Mida ta tahab siis? Foorumisse moderaatoreid ja administraatoreid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul on siuke probleem, et tellisin domeeni ära, aga ei oska eriti midagi teha - loen välja, et ta ei saa foorumi püsti panemisega hakkama. Probleem valesti sõnastatud. Mida ta tahab siis? Foorumisse moderaatoreid ja administraatoreid?

 

Midagi sellist jah.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võin abiks olla, võta läbi PM ühendust kui abi vaja.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vaadake, tellisin nagu foorumi ära, aga ei oska seda Editita ega muud midagi...

 

Ma ütlesin juba' date=' et tal on veebihost ehk veebimajutus olemas. MyBB foorum on juba installitud ja peaks asuma aadressil tartugaming.eu

 

Just, foorum on seal olemas.


57.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaadake, tellisin nagu foorumi ära, aga ei oska seda Editita ega muud midagi...

 

 

 

Just, foorum on seal olemas.

 

Saada PM võin ära teha sulle normaalse foorumi :)


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.