Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mida te sooviksite rohkem selles foorumi osas näha või foorumis üldiselt seoses LoLiga?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Üldine LoL" teema võiks muutuda postcounti vabaks, sest ma ainult sinna postitangi ja arv tõuseb mõttetult.

 

Need "Parim Champion 450-6300 IP" võiks kuskile eraldi alafoorumisse panna. Mõttetu, et need siin stickyd on.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Üldine LoL" teema võiks muutuda postcounti vabaks, sest ma ainult sinna postitangi ja arv tõuseb mõttetult.

 

Need "Parim Champion 450-6300 IP" võiks kuskile eraldi alafoorumisse panna. Mõttetu, et need siin stickyd on.

 

mm, sa oled siin post counti pärast?

 

ning IMO need champi teemad on korras, võivad olla, lihtsalt need on suht välja surnud


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viia läbi küsitlus igas teemas "Parim champ 450-6300IP" ja siis pärast viia need kõik ühte teemasse ja siis seal all arutada ja teha top 3 küsitluse põhjal.

 

Korraldada nii EUNE kui ka EUW parim vahvli LoLi mängija võistlus, mis oleks 1v1 formaadis, võib ka 5v5 teha aga tiime on vähe.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust otsast? Mingi 4 teami äkki saaks 2 serveri peale kokku siit. Ja suht kindel, et praegu pole küll sellist teami siit leida kus kõik vahvli kasutajad oleks.

 

Arvan täpselt sama ning kui teha selline võistlus siis ainult vahvli accidega vennad(kellel mingi kindel aeg acc olnud on)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Alafoorumite lisamise poolt olen ma ka, üldiselt ma sooviks praeguse pmst LoLi vabateema teha eraldi osadeks kuhu inimesed saaksid kirjutada. Praeguse tempoga on seal raske kõiki postitusi lugeda. Ehk on soovitusi mis teemadeks, või mis alafoorumid?

 

Turniiri poolt olen ka, see vajab natukene uurimist ja mõtlemist kuna ma sooviksin selle korralikult teha k.a auhindadega.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alafoorumite lisamise poolt olen ma ka, üldiselt ma sooviks praeguse pmst LoLi vabateema teha eraldi osadeks kuhu inimesed saaksid kirjutada. Praeguse tempoga on seal raske kõiki postitusi lugeda. Ehk on soovitusi mis teemadeks, või mis alafoorumid?

 

Turniiri poolt olen ka, see vajab natukene uurimist ja mõtlemist kuna ma sooviksin selle korralikult teha k.a auhindadega.

 

Ma olen igati valmis promoma kõikide turniiride auhindu.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mingi inimene moderaatoriks, kes aktiivselt pelab ja tajub. Paljud teemad mingid mõttetud ja üldse nagu prügimägi see alafoorum.

 

Aktiivsemad selle alafoorumi külastajad võivad mulle PMi saata lühikese kirjaga miks nemad sellele kohale sobiksid. Kui postitused on sobivad siis võin vabalt moderaatori lisada siia.

 

Ma olen igati valmis promoma kõikide turniiride auhindu.

 

Promoma? Ei saa hetkel aru. :unsure:


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Edaspidiseks nii palju, et promoma ja sponsoreerima on erinevad asjad. Aga tore kui leidub selliseid inimesi ka. Ehk mingi väike osavõtutasu ka panna kui muidu midagi välja ei leiuta (1-2€)

 

Tänan kasuliku fakti eest. Olles juba aastaid turunduse alal, on see täiesti uus informatsioon minu jaoks.

 

Siiski vabandan segaduse eest.

 

Aga ma arvan, et 20-30 euri per turniir oleks igati taskukohane.

 

-Desty


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See on tore, ma natukene uurin kuidas seda oleks kõige parem korraldada ning loodetavasti on nädalavahetuse lõpuks ka teema üleval. Kontakteerun sinuga Desteny ka lähipäevil. Samuti üks tore isik pakkus ennast juba ka moderaatoriks.

 

Ootan veel ideid erinevate alafoorumite ja teemade jaoks mis asendaksid praegust üldist juttu mõnel määral.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.