Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

logo.png

 

Nagu eelnevalt lubatud, siis pidime tegema uuesti ja proovima ikka ja ikka uuesti, eelmine kinniminek oli ajapuudus, hetkel hakkab vaikselt aega rohkem jääma ja mõtlesin,et miks mitte teha uuesti. Mängijatega on jah natuke halvavõitu, kuid kõik nõuab aega ja ma loodan,et me teeme selle vana serveri tagasi, mis oli vanasti. Hetkel on veel kõik tegemisel, alustasime foorumist ja lõpetame serveriga, hetkel käivad suured hooldustööd foorumis ja ka serveris. Server tuleb siiski Fort Carsonisse, kuna Los Santos on ära tüüdanud paljusi. Üritame serverit uuendada ja uuendada ja aina asju juurde lisada ja muuta iga päevaga server aina mängimiskõlblikuks. Anname omaltpoolt hea töö ja loodan ka teilt vastupidist!

 

Töökohad:

 

Tänavapuhastaja

Jäätisemüüja

Relvaärikas

Narkoärikas

Autovaras

Kütusevedaja

Prügivedaja

Kalastaja

Kodutu

 

Grupeeringud:

Fort Carsoni Maavalitsus

Fort Carsoni Politsei- ja Piirivalveamet

Fort Carsoni Päästeosakond

Fort Carsoni Raadiojaam

Fort Carsoni Üleküla talu

Fort Carsoni Taksopark

Fort Carsoni Mehaanikute teenused

 

 

Foorum: s-gaming.eu

Serveri IP: 188.92.161.60:7857

Kontakt, skype: serious.gaming

 

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jama server, Võeti kinni kui sõitsin autoga (polnud lube), proovisin teha lube aga ei lasknud, pärast sain teada, et tervisetõendit on vaja serveris, juba tõmmati trahv ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jama server, Võeti kinni kui sõitsin autoga (polnud lube), proovisin teha lube aga ei lasknud, pärast sain teada, et tervisetõendit on vaja serveris, juba tõmmati trahv ära.

 

Lol, mida sa sõidad siis? Pole ise tolles serveris küll käinud, kuid ma väga ei tahaks uskuda, et autoga sõitmine on seal kohustuslik. See on siiski RP server ja kui lubadeta liikled, kaasnebki suure tõenäolsusega karistus. Ja IRL lubade tegemiseks on samuti kehtivat tervisetõendit vaja. Nii et, täiesti mõttetu ving.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga kuskil ei õeldud kust saab tervisetõendit, selles ongi probleem.

Tegin /küsi aga keegi ei vastand.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga ükski arst ei vastand ega tulnud helistamise peale kohalegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvestades serveris olevat rahvaarvu, siis polegi imestada, et kedagi kohale ei tulnud (vast polnud siis ühtki arsti online?). Samuti tavaliselt sellistel asjadel on vastuvõtuajad. Ei ole kursis, kas ka seal serveris nii või käibki kohe IG see asi ning saab teha kohe, kui arstil vaba aeg tekib, kuid minu sõnum oli see, et kas tõesti sellise asja pärast tasub järeldada, kas server on jura või mitte? Üleüldse see suht IC teema ja imo kõige väiksem probleem. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See pole ainuke asi mille pärast ma järeldan, et jama server.

Administraator oli sees kes oli samuti arst, rallis autoga ringi aga välja ei teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuule, Sina, kes sa olid algaja jne, läksid kohe raha farmima ja ma nägin sind, tavaline komme võtta kinni, keda ei ole varem veel näinud. Võtsin kinni ja oligi busted, et sul polnud lube, tegin trahvi. Kes käskis sul kohe minna sweeperdama? Teinud load ära, siis läinud sweeperdama? Kohe whine pihta, et miks tehti trahv, lampi lampi.

 

Tänan muidu inimesi, kes ütlesid,et server on normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Serveris tõesti trolle palju! Ei soovi mängida enam


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
RP tase alla nulli.. Jumala eest hoidke eemale.

Tead mis RP tähendab?

 

Kuule, Sina, kes sa olid algaja jne, läksid kohe raha farmima ja ma nägin sind, tavaline komme võtta kinni, keda ei ole varem veel näinud. Võtsin kinni ja oligi busted, et sul polnud lube, tegin trahvi. Kes käskis sul kohe minna sweeperdama? Teinud load ära, siis läinud sweeperdama? Kohe whine pihta, et miks tehti trahv, lampi lampi.

 

 

Serious vägagi normaalne server aga praegu sellest jutust ma sain nõnda aru, et ma peaks nagu endale kuidagi raha tekitama ilma, et teeks tööd ja saaks 6k kokku, et juhilube teha? Ütle mulle üks töö (mitte grupeering või fraktioon) kus saab õiglasel viisil teenida raha ja juhilube pole vaja? Praegu endal küll ei tule ühtegi meelde.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks ei saa? Kohe uue liikmena on su pangakontol 5500 sak ja käes 500 sak = 6000 sak, lubade raha olemas, ei näe probleeme? Edaspidine raha kui load olemas võid juba sõita ja farmida nt prügivedajaga.

 

Tahaks karmilt õeda vaid selline asi FARMIDA on juba tipp dibiilsus. Se tähendabki, et serveris pole RP-d kui farmitakse raha. Soovitan mõelda mis kirjutad :)


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule, Sina, kes sa olid algaja jne, läksid kohe raha farmima ja ma nägin sind, tavaline komme võtta kinni, keda ei ole varem veel näinud. Võtsin kinni ja oligi busted, et sul polnud lube, tegin trahvi. Kes käskis sul kohe minna sweeperdama? Teinud load ära, siis läinud sweeperdama? Kohe whine pihta, et miks tehti trahv, lampi lampi.

 

Tänan muidu inimesi, kes ütlesid,et server on normaalne.

 

Tavaline komme võtta kinni need, keda ei ole näinud? Ära oled trippinud või? Kui omanik juba sellist jura toodab, siis tasub serverist eemale hoida.

Milleks minna politseisse tööle, kui selle rolli ei taju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

No ma pole väitnud,et ainult raha farm on see millega raha saab, võib ka muidugi korraliku RP-ga. Ma ei käsegi sul seal serveris olla, kui sa ei taha, iga üks on kui talle see meeldib. Foorumiga seoses esmaspäeval tuleb uus foorum.

 

http://www.s-gaming.eu/foorum

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.